Od tych PRODUKTÓW szybciej się STARZEJESZ! Zawierają silne glikotoksyny!

Istnieją produkty zawierające glikotoksyny, które mogą przyśpieszać procesy starzenia się ciała i umysłu.

Oczywiście niewątpliwy związek z tym mają także geny. Wśród naukowców istnieje jednak przekonanie, że to w jaki sposób się odżywiamy przekłada się na nasze zdrowie.

 

Nauka jednoznacznie potwierdza, że niektóra lista produktów zawiera szkodliwe dla organizmu glikotoksyny, które mogą przyśpieszać procesy degeneracyjne ludzkiego organizmu.

W efekcie ich częstego oraz długotrwałego spożywania  ciało o wiele szybciej słabnie, robi się brzydkie i bardziej podatne na choroby, a umysł zaczyna szwankować.

 

Glikotoksyny to bardzo szeroka grupa związków chemicznych, która wytwarzana jest przez żywe organizmy w procesach metabolicznych, a w pokarmach powstaje między innymi w wyniku reakcji cukrów z aminokwasem (asparaginą).

 

Najgroźniejsze dla zdrowia pod względem powstawania dodatkowych glikotoksyn w żywności jest jej smażenie i grillowanie. Im wyższa temperatura obróbki termicznej  i dłuższy czas przyrządzania potrawy, tym więcej glikotoksyn powstaje w żywności.

 

 

ZOBACZ TEŻ:Anna Lewandowska zdradziła SPOSÓB na SPOKOJNE DZIECKO! Zobacz VIDEO!

 

Obrabiane produkty pochodzenia zwierzęcego, zwiększają ryzyko rozwoju, nowotworów, cukrzycy, chorób układu krążeniowego, chorób nerek, demencji i Alzheimera. Najkorzystniej jest jeść nieprzetworzone termicznie pokarmy pochodzenia roślinnego.

 

Źródło:zdrowepasje/pixabay

Komentarze

Komentarze