ODESZŁA ważna osoba dla Dawida Kwiatkowskiego. Był z nią od początku kariery

Niewyobrażalna strata w życiu Dawida Kwiatkowskiego. Ta sytuacja bardzo go zabolała…

Byli nierozłączni

Dawid Kwiatkowski i Igor Pilewicz współpracowali ze sobą od samego początku kariery Dawida i byli dla siebie, jak bracia. Niestety, po latach wspólnych sukcesów, panowie zdecydowali, że kończą swoją współpracę.

Jak się poznali?

Dawid i Igor poznali się dawno temu, kiedy młody piosenkarz był dopiero na początku swojej kariery i nagrywał na YouTube covery znanych piosenek. Dziś Dawid jest jedną z największych gwiazd muzyki i świetnie się sprawdza jako juror programu „The Voice Kids”, w którym wyłapuje nowe muzyczne talenty.

Niestety, po latach spędzonych razem, Igor i Dawid zdecydowali, że ich drogi się rozchodzą. Sytuacja ta na pewno bardzo zabolała Dawida, ale młody wokalista doszedł do wniosku, że najwyższa pora na zmiany.

Czytaj też: Co za UPOKORZENIE! Dawid Kwiatkowski WYRZUCONY z warszawskiej restauracji!

odeszła
Instagram

To definitywny koniec!

Dawid Kwiatkowski opublikował na swoim Instagramie oświadczenie, w którym zdradził, jakie były powody tej szokującej decyzji.

„Kochani, dzisiejszy post będzie mocno wyróżniał się spośród komunikatów, którymi z Wami dzielę się na co dzień. Niemniej nadszedł moment w moim zawodowym życiu, by dokonać zmian i tą informacją pragnę się z Wami podzielić. Przed kilkoma dniami zdecydowaliśmy się z Igorem o naszej zawodowej rozłące. Minione lata, to był niezwykle piękny czas, chwile, których nie wymażę z pamięci. Pasmo wyjątkowych sukcesów, radości, ale i wspierania się w momentach gorszych, które przecież też bywały. […] Igor, w tym miejscu także wirtualnie pragnę Ci za wszystko bardzo mocno podziękować. Na pewno nie raz zrobimy wyskok w miasto! Tymczasem zawodowo dołączam do ekipy DB4 Management (grupa Qlture Events) i razem podejmujemy kolejne wyzwania, by wkrótce zaskakiwać Was kolejnymi pięknymi dźwiękami i nie tylko” – czytamy w komunikacie Dawida Kwiatkowskiego.

Czytaj też: SZOK w „The Voice Kids”! Dawid Kwiatkowski POKAZAŁ…

odeszła
Instagram

Źródło: Instagram

Zdjęcia Instagram

Komentarze

Komentarze