Co za UPOKORZENIE! Dawid Kwiatkowski WYRZUCONY z warszawskiej restauracji!

Dawida Kwiatkowskiego spotkało ostatnio niemałe upokorzenie. Został wyrzucony z restauracji. Za co?

Uporczywy głód

Dawid był ostatnio bardzo głodny, więc postanowił wybrać się do restauracji – i to nie byle jakiej, bo sygnowanej przez samą Magdę Gessler. Piosenkarz nie miał jednak z kim zostawić swojego ukochanego psa o imieniu Weedy, więc zabrał go ze sobą. Na miejscu okazało się, że wstęp zwierząt do restauracji jest zabroniony, a Dawid musiał natychmiast opuścił lokal.

Rozżalony piosenkarz

O całej sprawie Dawid Kwiatkowski postanowił opowiedzieć na InstaStories. Artysta opublikował swoje zdjęcie z psem na tle restauracji „Polka”.

„Tu jest restauracja, tu nie można z psami. A szkoda, bo w programie raczej słyszałem, że to jest XXI wiek, psy powinny mieć pozwolenie wejścia do restauracji” – napisał pod postem Dawid Kwiatkowski.

Czytaj też: Oto 6 najlepszych RAS PSÓW dla dzieci! Którą byście wybrali?

Co Gessler sądzi o psach w restauracjach?

Jak się okazuje Magda Gessler jest za tym, aby wpuszczać psy do restauracji, o czym pisała już nie raz w sieci.

„To skandal! Apeluję do wszystkich restauracji o inne traktowanie czworonogów!!!! Ja bym do tego miejsca już nie weszła! Zgłaszajcie takie sytuacje, niech wszyscy wiedzą jakie przybytki omijać. Dbamy o wszystkie zwierzęta zwłaszcza w taką pogodę. Pamiętajcie i udostępniajcie” – pisała Magda w sieci w 2016 roku.

Jak zatem zrozumieć całe zamieszanie?

Magda Gessler napisała w 2014 roku, że ze względu na różnice w filozofii prowadzenia restauracji dzielące ją i jej partnerów biznesowych, rezygnuje z udzielania jej nazwiska i wizerunku kilku restauracjom. Wśród wymienionych lokali znalazła się „Polka”. Mimo to, restauracja do dziś nie usunęła nazwiska Gessler z szyldu.

Apel Dawida

„Dowiedziałem się, że Magda Gessler ma niewiele wspólnego z tą restauracją. Do „Fukiera” czy do innych jej miejsc można wchodzić z psami i jest bardzo miło. Ale jeśli już widnieje tam jej nazwisko, to ludzie idą tam z przyzwyczajenia do zasad, które panują w innych jej restauracjach. Takie decyzję wpływają na nazwisko Magdy i powinna temu się przyjrzeć” – powiedział w rozmowie z serwisem Party.pl Dawid Kwiatkowski.

Waszym zdaniem psy powinny wchodzić do restauracji czy nie?

Czytaj też: Julia WIENIAWA nagrała PIOSENKĘ z Dawidem KWIATKOWSKIM! Posłuchaj JAK śpiewa Wieniawa!

https://www.instagram.com/p/B3M9uUDodeu/?utm_source=ig_web_copy_link

Źródło: Party, Fakt

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze