Ogromny wąż wpełzł do ust śpiącej Rosjanki! (Drastyczne wideo!)

Ogromny, ponad 1,2-metrowy wąż wpełzł do ust śpiącej Rosjanki. Do zdarzenia doszło we wsi Levashi w Dagestanie – donosi portal Channel Five.

Spała pod drzewem

Kobieta spała pod drzewem na dziedzińcu domu. W tym czasie ogromny wąż wpełzł do jej otwartych ust. Kobieta przebudziła się, bardzo źle się poczuła i wezwała pomoc. Następnie została przewieziona do szpitala. W jaki sposób lekarze dostali się do gada?

Wykonali operację w znieczuleniu

Lekarze natychmiast przeprowadzili operację w znieczuleniu ogólnym, aby wyciągnąć z kobiety ponad metrowego węża. Na opublikowanym w sieci filmie słyszymy, jak podczas wykonywania zabiegu jeden z lekarzy mówi: „Zobaczmy, co to jest”.

Czytaj też: Wykąpał w jeziorze kilkumetrowego PYTONA! Wczasowicze zamarli! (Wideo!)

wąż
YT

To był wąż!

Pielęgniarka wyjęła węża specjalną rurką i wrzuciła go do miski. Nie wiadomo jakiego rodzaju był to wąż ani jak długo przebywał w ciele kobiety. Nie wiadomo też, czy po opuszczeniu jej organizmu wciąż był żywy.

Ministerstwo Zdrowia w Dagestanie, górzystej republice graniczącej z Morzem Kaspijskim, nie skomentowało nagrania, ale miejscowi twierdzą, że takie incydenty zdarzają się stosunkowo rzadko.

„Mimo to kategorycznie odradzamy ludziom spanie na zewnątrz ze względu na ryzyko, że węże mogą wpełznąć do ich ust” – poinformowano.

Zobaczcie szokujący materiał filmowy ukazujący wyjmowanie gada.

Źródło: Channel Five

Zdjęcia: YouTube

Komentarze

Komentarze