Okradli syna Zamachowskiej. Wszystko nagrały kamery!

Syn Moniki Zamachowskiej – Tomasz David ma już 19 lat.

I w przeciwieństwie do córki Zamachowskiej – Zofii, syn bardzo często pojawia się na instagramie mamy. Widać, że Monika ma z nim dobrą relację, często spędzają razem czas. Prezenterka jest też dumna z syna, bo choć jest on jeszcze uczniem, to już pracuje.

Na początku lutego 2020 r. Zamachowska pochwaliła się, że Tomasz rozpoczął pracę jako dostawca jedzenia, napisała:

 

Syn do pracy poszedł. No niestety nie każdemu niedziela dana do świętowania. Naprawdę nie zmuszałam…

 

 

Jak widać Monika i jej syn nie mają gwiazdorskiego podejścia do życia. Tomasz pracuje w firmie, gdzie dla klientów jest z pewnością anonimowym dostawcą jedzenia.

Niestety to właśnie jego dotknęła kradzież! Z pod domu Zamachowskich skradziono rower Tomasza, a zdarzenie zarejestrował monitoring.

 

 

Monika Zamachowska prosi o kontakt osoby, które rozpoznają złodziei:

 

Dzisiaj, o godz. 17.30 spod naszego domu na warszawskim Żoliborzu ci dwaj ukradli mojemu synowi rower za prawie 2000 zł. Syn kupił go od kolegi w ratach, które spłacał ze swojej pracy w Uber Eats. Wiem, że to nie pierwszy przypadek, gdy okradają dostawców, którzy poruszają się na rowerach, najchętniej młodych, za którymi jeżdżą i śledzą ich czekając na okazję.
A teraz zła wiadomość dla złodziei: to tylko cześć nagrań z naszego monitoringu. A i tak robi wrażenie. Bardzo proszę, żeby ktoś, kto rozpozna tych bezczelnych złodziei, zgłosił się do mnie, żeby sprawa przeciwko nim zakończyła się bezwzględnym więzieniem. Jesteśmy w kontakcie z policją.

 

Zobacz też: Syn Cezarego Pazury wywołał PANIKĘ! Do zdarzenia doszło w restauracji.

 

View this post on Instagram

Uwaga: złodzieje!! Dzisiaj, o godz. 17.30 spod naszego domu na warszawskim Żoliborzu ci dwaj ukradli mojemu synowi rower za prawie 2000 zł. Syn kupił go od kolegi w ratach, które spłacał ze swojej pracy w Uber Eats. Wiem, że to nie pierwszy przypadek, gdy okradają dostawców, którzy poruszają się na rowerach, najchętniej młodych, za którymi jeżdżą i śledzą ich czekając na okazję. A teraz zła wiadomość dla złodziei: to tylko cześć nagrań z naszego monitoringu. A i tak robi wrażenie. Bardzo proszę, żeby ktoś, kto rozpozna tych bezczelnych złodziei, zgłosił się do mnie, żeby sprawa przeciwko nim zakończyła się bezwzględnym więzieniem. Jesteśmy w kontakcie z policją. Dziękuję za współpracę.

A post shared by Monika Zamachowska (@monikazamachowska) on

Komentarze

Komentarze