Okrutna prawda o macierzyństwie! Kasia Tusk nie ma na nic czasu?

Kasia Tusk od wielu lat prowadzi popularnego w Polsce bloga, na którym zamieszcza swoje codzienne stylizacje, fotografie czy przemyślenia. Prywatnie Kasia jest w związku małżeńskim ze Stanisławem Cudnym.

Kasia mimo, że jest blogerką, bardzo chroni swoją prywatność. Dziennikarze snuli domniemania, że pierwsze dziecko pary – dziewczynka, przyszła na świat pod koniec stycznia.

W jednym ze swoich ostatnich wpisów Kasia Tusk postanowiła opowiedzieć nieco więcej na temat dnia codziennego młodej mamy. Okazuje się, że prawda o macierzyństwie jest dosyć okrutna. Przecież nie tak przedstawiana jest na Instagramie i w kolorowych czasopismach.

– Wczesne pobudki i nowe obowiązki sprawiły, że poranną kawę piję teraz przed jedenastą, w trakcie pierwszej drzemki. To wtedy najczęściej odwiedzają mnie dziewczyny – w ciągu godziny musimy zrobić to, co kiedyś zajmowało nam pół dnia i wtedy kawa przydaje się wszystkim. Przez moje domowe biuro przechodzi wtedy prawdziwe tornado – całkowicie bezszelestne, ale jakie produktywne – napisała na Instagramie Kasia Tusk, blogerka i córka znanego polityka.

Źródło: Instagram

Zobacz też:Zobacz, co się stanie KIEDY W TWOIM DOMU POJAWI SIĘ PIES! Będziesz mile zaskoczony

Zdjęcie: Instagram Kasi Tusk

Komentarze

Komentarze