Olaf Lubaszenko przeszedł operację. Teraz prosi fanów o wsparcie !

Aktor schudł 80 kg. Problemy z monstrualną nadwagą kosztowały go wiele zdrowia. Teraz aktor jest już po drugiej operacji.

Problem wagi ciężkiej

Olaf Lubaszenko to lubiany i popularny aktor. Jednak przez wiele lat cierpiał na nadwagę. Aktor stoczył heroiczną walką o swoje zdrowie i życie. Udało mu się schudnąć aż 80 kg. Jego problemy zdrowotne zaczęły się, gdy aktor grał w serialu „Barwy szczęścia”. Teraz po latach walki o zdrowie i sylwetkę, pokazuje w sieci efekty swoich zmagań. W najgorszy momencie ważył 165 kg. Rozważał nawet operację zmniejszenia żołądka. Jednak tak obawiał się tej operacji, że jego organizm sam mobilizował się do walki z nadwagą.

Dieta i ruch

Olaf Lubaszenko przeszedł na zdrową dietę. Jego codziennością stał się też ruch. Taka zmiana stylu życia dała efekty. Aktor zgubił 80 kg. Jednak utrata wagi nie spowodowała, że problemy zdrowotne zniknęły. Lubaszenko właśnie przeszedł drugą z operacji.

Dochodzenie do formy w moim wypadku oznacza- oprócz ruchu i zmiany nawyków żywieniowych- także dwie planowane od dawna operacje. I właśnie w sobotę odbyła się druga z nich…Trzymajcie proszę kciuki za rehabilitację! A ja mimo chwilowo ograniczonej mobilności- postaram się być z Wami w nieustającym kontakcie.

Post wywołał wiele życzeń i słów wsparcia od fanów Olafa Lubaszenki. My również przyłączamy się i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia !

źródło: jastrzabpost.pl

zdjęcie: Olaf Lubaszenko/Facebook

Komentarze

Komentarze