Olga Bołądź ma nowego chłopaka! Kim jest Kuba Chruscikowski?

Olga Bołądź jest aktorką znaną z ról silnych kobiet.

Bołądź grała w takich filmach jak Botoks, Zaćma, Kobiety Mafii czy Chyłka. Prywatnie aktorka jest mamą samotnie wychowującą syna – 7 -letniego Bruna. Jak jednak podkreśla w rozmowie z Katarzyną Burzyńską – Sychowicz*, nie jest samotną matką:

 

Właśnie w Polsce brakuje określenia na single mom. Bo ja byłam i jestem mamą singielką, ale nigdy nie byłam samotną matką, bo samotna matka to dziewczyna, której facet się odwrócił, którego nie ma, która nie ma mamy, której może podrzucić dziecko…Ja mam dużo przyjaciół, dbam o relacje, więc Bruno ma dużo cioć i wujków wokół siebie.

 

Jak twierdzi Olga Bołądź, z ojcem jej syna ma dobry kontakt i dodatkowo tworzy siatkę bliskich osób, które pomagają w wychowywaniu Bruna:

 

na pewno jest lepiej mieć fajny patchwork niż dziecko, które dorasta w konflikcie. Brunek jest od początku chowany w patchworku i wiesz, to jest czasem trudne, widzę, że np. Bruno płacze, nie chce się rozstawać z tatą i to wcale nie znaczy, że nie chce wrócić do domu, do mamy – bo on ma dwa domy – po prostu tęskni za tatą.

 

Teraz jednak sytuacja może się skomplikować, bo aktorka ma nowego chłopaka. Jak widać znajomość przeszła już na zaawansowany etap. Olga nie tylko pojechała z Kubą Chruscikowskim w Bieszczady, ale też zabrała Brunona.

 

 

W ostatnich dniach instagram Olgi zaroił się zdjęciami i pełnymi zachwytu opisami Bieszczad. Wydawać się mogło, że aktorka pojechała tam z synem.

 

https://www.instagram.com/p/CBq2XXRngyd/

 

Jednak na kilku zdjęciach oznaczyła także młodszego od siebie o 7 lat Jakuba. Kim jest Kuba Chruscikowski?

Chruscikowski to współwłaściciel kilku warszawskich lokali. Są to Plażówka Saska, Plażówka Ursus, Metropilis Warszawa i Jasna 1. Parę ponoć łączy zamiłowanie do natury i zwierząt.

Na filmiku z Bieszczad para przesyła sobie pocałunki.

 

Polecamy: Gwiazda „Na dobre i na złe” Katarzyna Dąbrowska wyszła za mąż! Zobacz zdjęcia!

 

https://www.instagram.com/p/CBtkvLwngbi/

 

cyt. babybyann

 

fot. https://www.facebook.com/jchru; https://www.instagram.com/olgaboladz_official/

Komentarze

Komentarze