Olga Kurylenko TEŻ ma koronawirusa! Opublikowała wstrząsające zdjęcie…

Koronawirus nie wybiera. Atakuje młodych, starych, biednych i bogatych… Kolejną znaną osobą po Tomie Hanksie, która zachorowała na koronawirusa, jest ukraińska modelka i aktorka Olga Kurylenko.

Potwierdziła pozytywny wynik testu na COVID-19

40-letnia aktorka niestety potwierdziła, że ma wirusa. Przykre wieści przekazała za pomocą swojego Instagrama, na którego wrzuciła zdjęcie zamkniętego okna.

„Zamknięty dom po pozytywnym wyniku testu na koronawirusa. Choruję od prawie tygodnia, a gorączka i zmęczenie to główne objawy, które mi dokuczają” – ujawniła aktorka, prosząc jednocześnie, aby wszyscy potraktowali tę sprawę poważnie i bardzo o siebie teraz dbali.

Czytaj też: PANDEMIA koronawirusa! TE sklepy zostały już ZAMKNIĘTE!

koronawirusa
IG

Co dalej?

Aktorka, znana m.in. z roli w „Jamesie Bondzie”, zostanie teraz poddana leczeniu a jakie przyniesie ono skutki, pokaże już tylko czas. Kurylenko nie jest pierwszą osobą ze świata filmu, u której potwierdzono wirusa. Wcześniej zdiagnozowano go już m.in. u Toma Hanksa. Złe wieści doszły do nas także z planu młodzieżowego serialu „Riverdale”. Zdjęcia do 5. sezonu zawieszono, ponieważ jeden z członków ekipy miał kontakt z osobą zarażoną koronawirusem.

Sparaliżował świat

Koronawirus dosłownie sparaliżował świat a grono chorych na COVID-19 stale się powiększa. Jeżeli chcecie uniknąć wirusa, pamiętajcie o pozostawaniu w domu i utrzymywaniu podstawowych zasad higieny. Jeśli już musicie opuścić swój dom, dbajcie o siebie szczególnie – noście maski, rękawiczki i często myjcie ręce. Unikajcie także dużych skupisk ludzi.

Czytaj też: OPUSTOSZAŁA Warszawa! To nagranie z DRONA to HIT!

koronawirusa
IG

Źródło: TMZ, Instagram

Zdjęcia: Instagram

 

Komentarze

Komentarze