Oto gwiazdy, które wychowują BLIŹNIAKI. Zobacz, o kim mowa!

Ciąże gwiazd bez wątpienia są w centrum zainteresowania fanów. A co, gdy na świat przychodzi więcej niż jedno dziecko? Emocje sięgają wtedy zenitu. Zobacz, które gwiazdy doczekały się bliźniaków!

Można odnieść wrażenie, że ostatnio w świecie show- biznesu trwa boom na bliźniaki. Zobaczmy, które gwiazdy mają to podwójne szczęście!

George Clooney

Znany z serialu „Ostry dyżur” aktor George Clooney oraz jego żona, Amal, wychowują bliźniaki. Ich córka Ella oraz syn Aleksander niedawno skończyli rok.

 

Źródło: www.instagram.com/ggeorgeclooney.official/

 

Julia Roberts

Julia Roberts, znana z takich filmów jak „Erin Brockovich”, „Pretty Woman”, „Nothing Hill”, czy też „Uciekająca panna młoda”, jest mamą trójki dzieci, w tym pary bliźniąt. Ojcem dzieci jest Danny Moder. Phinnaeus Walter i Hazel Patricia mają obecnie 14 lat.

 

Źródło: www.instagram.com/juliaroberrts/

 

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez jest mamą 13- letnich bliźniaków. Emme Maribel oraz Maximilian David urodzili się w 2008 roku. Ojcem dzieci jest Marc Anthony, z którym piosenkarka rozstała się, gdy dzieci miały 3 lata.

 

Źródło: www.instagram.com/jlo/

 

Sarah Jessica Parker

Znana z serialu „Seks w wielkim mieście” aktorka Sarah Jessica Parker także wychowuje bliźniaki. Ich ojcem jest maz aktorki, Matthew Broderick. Bliźniaczki Marion Lorette Elwell i Tabithe Hodge urodziły się w 2009 roku. Dziewczynki maja także starszego brata.

 

Źródło: www.instagram.com/sjp_daily/

 

Celine Dion

Piosenkarka Celine Dione wraz z nieżyjącym już mężem, Rene Angelim, doczekała się trójki dzieci, w tym bliźniaków. Eddy i Nelson urodzili się w 2010 roku i mają obecnie 11 lat. Chłopcy mają także starszego brata.

 

Źródło: www.instagram.com/celinedion/

 

Mariah Carey

Piosenkarka Mariah Carej urodziła bliźniaki w trzecią rocznicę ślubu z Tommym Mottoli. Monroe i Moroccan Scott mają obecnie 9 lat.

 

Źródło: www.instagram.com/mariahcarey/

 

ZOBACZ TEŻ: Poród z zaskoczenia? Urodziła na stacji benzynowej!

 

Źródło: www.parenting.pl

 

Komentarze

Komentarze