Poród z zaskoczenia? Urodziła na stacji benzynowej!

Pewna para w Teksasie spodziewała się drugiego dziecka. Do porodu jednak zostało trochę czasu, a więc bez obaw wyruszyli w podróż. Po drodze przyszła mama potrzebowała skorzystać z toalety, a więc zatrzymali się na stacji benzynowej. Nikt się jednak nie spodziewał, że kobieta nie wyjdzie z toalety sama…

Sergio i Kajtlyn byli właśnie w podróży, gdy przyszła mama poczuła parcie w dole brzucha. Była przekonana, że po prostu musi skorzystać z toalety. Mężczyzna zatrzymał się na stacji benzynowej i czekał na swoja partnerkę. Ona jednak długo nie wracała…

Poród z zaskoczenia

W toalecie ciężarnej odeszły wody. Była zszokowana, nie mogła się ruszyć, ponieważ z każdym krokiem chlustały z niej wody płodowe. Chwilę później  poczuła skurcze, a kilka minut później urodziła dziecko w łazience! Do łazienki weszła inna kobieta, która była zszokowana widokiem, który tam zastała. Kajtlyn poprosiła ja, aby zawołała jej męża.

 

Źródło: www.instagram.com/mancerakajtlyn/

 

Zszokowany tata

Niczego nie spodziewający się Sergio rozmawiał akurat przez telefon, gdy przyszła po niego kobieta, która go poinformowała, że jego żona właśnie urodziła. Mężczyzna nie mógł w to uwierzyć. Udał się więc do łazienki, a tam zastał swoją żonę trzymającą na rękach noworodka.

Mama i dziecko zostali natychmiast przewiezieni do szpitala, gdzie okazało się, że wszystko jest w porządku.

 

Źródło: www.instagram.com/sergio_mancera/

 

Duma i… sława

Sergio był bardzo dumny ze swojej żony, że jest tak silna, że podołała porodowi w przydrożnej łazience. Na swoim Instagramie zamieścił wiele słów zachwytu i podziwu dla swojej ukochanej żony.

Świeżo upieczona mama twierdzi, że nigdy nie czuła się tak dumna, a najlepsze rzeczy w życiu przychodzą niespodziewanie.

Para postanowiła podzielić się swoją niezwykłą historią na TikToku, a nagranie zdobyło już kilka milionów wyświetleń.

ZOBACZ TEŻ: Agnieszka Włodarczyk pokazała BRZUCH PO CIĄŻY. Będziesz w szoku!

Źródło: www.parenting.pl, www.instagram.com

Komentarze

Komentarze