Owoce z tych soków podnoszą LIBIDO. Są gwarantem zachowania zdrowego ŻYCIA SEKSUALNEGO

Przypisuje im się niebywałe właściwości utrzymania ciała w doskonałej kondycji fizycznej i seksualnej. Dowiedz się co zwiększa libido.

Sokom tym przypisuje się działanie odmładzające oraz przywracające siły witalne. Owoc Noni to remedium na infekcje grzybicze, bakteryjne i wirusowe.

 

Owoc ten jest źródłem serotoniny, nazywanej również hormonem szczęścia. Zwykle wysoki poziom serotoniny może mieć wpływ na zwiększone libido. Dlatego przez niektórych owoc ten jest nazywany owocem miłości. Sok z noni to także spora dawka melatoniny, która odpowiada za dobre samopoczucie i nastrój. Wpływa więc, na spokojny sen.

 

ZOBACZ TEŻ:Są przyczyną bezsenności. Co najmniej 3 godziny przed snem upewnij się, że…

 

Sok z jagód Acai to gwarant zachowania zdrowego życia seksualnego oraz sprawnej kondycji fizycznej. Współczynnik ORAC, oceniający zdolność pochłaniania wolnych rodników dla jagody Acai wynosi  1026, co jest 20-krotnie  większą wartością niż dotychczas znane zródła.

Z kolei sok z jagód Goji to zródło dużej wartości odżywczej jaką jest tryptofan-naturalny środek pobudzający hormon szczęścia. Ponadto owoce te pomagją oczyścić wątrobę z toksyn i usprawnić trawienie. Naturalne soki z tych owoców można kupić w dobrych aptekach oraz sklepach ze zdrową żywnością i sklepach zielarskich.

 

Żródło:ekamedica/ pixabay

 

Komentarze

Komentarze