Pasy bezpieczeństwa zamiast stanika? Nowa moda rozbawiła Internautów!

Jak wiemy moda rządzi się swoimi prawami, nie zawsze jest praktyczna, czasem nawet potrafi wywołać uśmiech podszyty nutą zażenowania. Tak było również w przypadku najnowszej marki Asos, a konkretnie kolekcji mikrobikini. 

Mikrobikini to jeden z najnowszych trendów, który króluje teraz na Instagramie. Niestety, jak widać nie każdemu przypadł do gustu. Wśród osób promujących nową modę znalazła się również Emily Ratajkowski – modelka i aktorka, która często pokazuje się w skąpych strojach. Jej najnowszy projekt mikrobikini spotkał się z ogromną falą krytyki i szyderstwa.

Top, który zaprojektowała Emily Ratajkowski kosztuje w sklepie Asos prawie 50 zł. Internautów najbardziej rozbawił fakt, że model posiada z przodu czarne, plastikowe zapięcie -wyglądające identycznie jak to w dziecięcych plecakach.

Internauci nie mieli litości dla projektu znanej modelki. Oto niektóre z komentarzy:

„Kiedy jesteś na wpół śpiąca i wkładasz stanik tyłem na przód”, „Kiedy zapinasz pasy bezpieczeństwa zamiast stanika, bo jest ciemno”, „Cóż, przynajmniej jest przyjazny dla kobiet karmiących piersią” – pisali użytkownicy sieci.

Zdjęcia: Asos, Pixabay

Zobacz też: Szkodliwa substancja znaleziona w płatkach śniadaniowych. Może mieć działanie rakotwórcze

Źródło: Asos, Fakt

Komentarze

Komentarze