Paula Tumala zrobiła sobie implanty. Teraz ostrzega inne kobiety!

Paula Tumala to urodzona w 1987 roku modelka i fotomodelka. Już jako nastolatka startowała w konkursach piękności, a największą popularność przyniósł jej udział w piosence pt. „My Słowianie” Cleo i Donatana.

Modelka posiada pokaźny biust, jednak jest to nie tylko dzieło natury, ale i chirurgów. Paula Tumala operację miała najprawdopodobniej w 2011 roku, po latach jednak zaczęła żałować swojej decyzji.

 

https://www.instagram.com/paulatumala/?hl=pl

 

Jak mówiła w 2021 r. w „Pytaniu na Śniadanie”, nie chodzi o samo powiększenie biustu, ale o rozmiar:

 

Czy drugi raz bym zrobiła operacje? Na pewno tak, ale na pewno też bym się zastanowiła nad rozmiarem piersi. Nigdy nie miałam małych piersi, zawsze miałam duże, a jeszcze je powiększyłam, więc mój kręgosłup oberwał i do tej pory czuje dolegliwości z tym związane*

 

Teraz modelka ostrzega inne kobiety. Jednak, co ciekawe, wcale nie zniechęca ich do samego zabiegu, ale do dobrego przemyślenia, jaki rozmiar chcą mieć:

 

…od kilku lat borykam się z okropnym bólem kręgosłupa.

– przyznała.

 

I wyjaśniła, że chodzi właśnie o zbyt obfity biust:

 

Wielokrotnie poruszałam ten temat, w kwestii dokładnego doboru rozmiaru implantów 🍉

 

Ja, w wieku 20 lat nie myślałam o tym, co będzie w przyszłości i wybrałam zbyt duży rozmiar wkładki, stąd mam coraz większe problemy z przeciążonym kręgosłupem. Dlatego moje kochane, przestroga ode mnie dla Was, proszę, zastanówcie się dobrze, nad wielkością implantu, tak aby spełniał nie tylko walory estetyczne, ale i zdrowotne, abyśmy mogły się nimi cieszyć przez całe życie.

 

Internautki radziły Pauli, by teraz zmniejszyła implanty. Ta jednak stwierdziła, że nie jest to takie łatwe, bo jej wkładki są „stare”.

 

Niestety samo zmniejszenie implantów nie wystarczy… moje piersi maja 12/13 lat więc na logikę to nie jest prosty zabieg

– napisała.

 

Tymczasem więc modelka chodzi do osteopaty, który zajmuje się jej kręgosłupem.

 

>>>Krzysztof Ibisz codziennie wstaje o 5 rano. Nie zgadniesz CO wtedy robi!

 

 

*cyt. za plotek

Komentarze

Komentarze