Dziecko i Figura

DZIECKO

Pieczenie PIERNICZKÓW. Anna Lewandowska zaprasza na WARSZTATY!

pierniczków

Chyba nikt z nas nie wyobraża sobie Świąt bez pierniczków!

Zatem już 11 grudnia można będzie wziąć udział w warsztatach pieczenia pierniczków. Tego typu spotkania są bardzo cenne dla dzieci. Z jednej strony dają możliwość dobrej zabawy, a z drugiej zdobycia nowych umiejętności. Jednocześnie w warunkach „warsztatowych” maluchy mogą bezkarnie brudzić. Więc takie pieczenie ciasteczek to de facto zajęcia z sensoplastyki. Jak czytamy w zaproszeniu:

 

„Mamy przyjemność zaprosić Was do wzięcia udziału w naszej pierwszej edycji Warsztatowni 🙌🏻
Już 11 grudnia będziemy mieć okazję spotkać się w @smartkidsplanet_pl , gdzie wspólnie z Anią z @ciastko_z_dziurka będziemy piec pierniczki, a potem ozdabiać je kolorowymi lukrami i posypkami 🍪
Będzie świątecznie, wesoło, a zapach korzennych wypieków roztoczy się wokoło nas!🎄 .”

 

pierniczki

fot. instagram.com/babybyann/

 

Spotkanie organizowane jest przez Baby by Ann czyli jedną z marek Anny Lewandowskiej. Choć nie wiadomo czy ona sama też pobawi się w cukiernika. Cena za udział w spotkaniu to 65 zł. a organizatorzy przypominają o odpowiednim przygotowaniu:

 

„szykując się do udziału w Warsztatowni weźcie pod uwagę, że brudne dziecko to szczęśliwe dziecko, dlatego warto mieć przygotowane ubrania na zmianę dla naszych małych piekarzy 😊”

 

Warsztaty odbędą się w Warszawie (Smart Kids Planet, Al. Poniatowskiego 1 (PGE Narodowy)). Przeznaczone są dla dzieci w dwóch grupach wiekowych tj. 3-5 oraz 6-9 lat. Zapisać można się tutaj.

 

 

fot. www.instagram.com/annalewandowskahpba/

 

 


  
Wyżej