Piękni i Młodzi. Dawid Narożny podjął TĘ decyzję!

Piękni i Młodzi to zespół disco – polo znany z takich hitów jak Ona jest taka cudowna, czy Kocham się w Tobie.

Grupę Piękni i Młodzi tworzyło – początkowo – małżeństwo Magda i Dawid Narożny, które ma córkę Gabrysię. Para jednak rozstała się w czerwcu 2019 r. po 7 latach małżeństwa.

Dosyć szybko po rozwodzie każde z nich znalazło sobie nowego partnera. I być może to też wpłynęło na to, że mogli razem pracować. Nadal odbywały się wspólne koncerty i występy.

 

Jednak po sylwestrowym koncercie TVP2 doszło do awantury. Piękni i Młodzi mieli się pokłócić, doszło też do szarpaniny. Ponoć partnerka Dawida – Joanna miała trafić do szpitala.

Mimo to, po pamiętnym Sylwestrze zarówno Magda jak i Dawid zapewniali, że zespół będzie nadal funkcjonował. Magda mówiąc o konflikcie przyznała:

 

Wszystko to są jednak sprawy prywatne, w które nie powinno się angażować osób z zewnątrz, a tym bardziej opinii publicznej.

 

Oświadczenie Dawida było zdecydowane:

 

…zaprzeczam wszelkim treściom pojawiającym się w mediach dotyczącymi mojej osoby, jak i dalszej działalności zespołu. Jednoznacznie oświadczam, iż moje najbliższe plany zawodowe związane są tylko i wyłącznie z kontynuowaniem kariery artystycznej w zespole Piękni i Młodzi

 

Teraz jednak wygląda na to, że Dawid podjął zupełnie inną decyzję!

W internecie pojawiło się jego solowe nagranie pt. Nosiłem Kwiaty Ci, które ma już ponad pół miliona wyświetleń. Jak łatwo się domyślić, solowe powodzenie Dawida, wieszczy koniec Pięknych i Młodych.

I faktycznie, skoro małżeństwo nie mogło się porozumieć po rozstaniu, to najlepiej, by każdy poszedł swoją drogą.

 

 

źródło: onet

fot. https://www.instagram.com/dawidnarozny/

Komentarze

Komentarze