Dziecko i Figura

Główna

Pies dziwnie się zachowywał. Ukryta kamera nagrała, co dzieje się pod jej nieobecność

nagrała

Pewna kobieta odkryła wstrząsającą prawdę. Niech to wideo będzie dla was przestrogą! Filmik tylko dla osób o mocnych nerwach.

Szacunek do zwierząt

Szacunek i empatia wobec zwierząt są niezwykle ważne. Dzięki nim możemy się przekonać, jakim tak naprawdę ktoś jest człowiekiem. Zwierzęta tak samo, jak ludzie są w stanie doświadczać zarówno radości, jak i cierpienia. Kiedy już przyjmujemy je do swojego domu powinniśmy otoczyć je miłością oraz o nie dbać i je chronić. Pewna kobieta w bolesny sposób przekonała się, że związała się z prawdziwym tyranem. Zanim jednak mężczyzna zdążył zrobić jej krzywdę, w okrutny sposób potraktował jej psy.

Prawdziwy horror

Ninna Mandi z Brazylii poznała mężczyznę, który po jakimś czasie wprowadził się do jej domu w Rio de Janeiro. Jej partner bardzo często zostawał sam na sam z jej psami, kiedy ta udawała się do pracy. To co działo się w pod jej nieobecność w jej domu śmiało można opisać jako HORROR. Na szczęście, kobiecie w porę udało się zdemaskować mężczyznę, zanim doszłoby do prawdziwej tragedii.

Honesttopaws.com

Dziwne zachowanie psów

Kiedy Ninna wracała z pracy jej psy zachowywały się bardzo dziwnie – uciekały od mężczyzny i nie chciały się z nim bawić. Kobieta postanowiła wyjaśnić tę zagadkę i zainstalowała w mieszkaniu kilka kamer, dzięki którym miała okazję zobaczyć, co dzieje się pod jej nieobecność.

Czytaj też: PIES W DOMU. Sprawdz, jak obecność psa redukuje stres oraz pomaga radzić sobie z emocjami u dziecka

Przerażające nagranie

Ninna przeżyła prawdziwy szok, kiedy zobaczyła, co dzieje się w jej mieszkaniu. Mężczyzna w brutalny sposób znęcał się nad jej psami – rzucał nimi o podłogę, ganiał za nimi i ponownie uderzał nimi o ziemię. Kobieta natychmiastowo podjęła decyzję o rozstaniu z agresywnym partnerem. Obawiała się nie tylko o życie swoich psów, ale również o siebie oraz o swoje dzieci.

nagrała

Honesttopaws.com

Przestroga

Niech ta historia będzie dla was przestrogą, by nie wiązać się z ludźmi, którzy nie szanują zwierząt. Stosunek do zwierząt jest doskonałym odzwierciedleniem prawdziwego charakteru człowieka i tego, czy jest on dobrą osobą. Oczywiście, zdarzają się wyjątki i ktoś, kto kocha zwierzęta wcale nie musi być dobrym partnerem do życia, ale warto przyjrzeć się temu, jak nasz wybranek zachowuje się wobec zwierząt, ponieważ może to naprawdę wiele powiedzieć o nim samym.

Czytaj też: Oto 6 najlepszych RAS PSÓW dla dzieci! Którą byście wybrali?

Źródło: Honesttopaws.com

Zdjęcia: YouTube, Honesttopaws.com

  
Wyżej