Pies dziwnie się zachowywał. Ukryta kamera nagrała, co dzieje się pod jej nieobecność

Pewna kobieta odkryła wstrząsającą prawdę. Niech to wideo będzie dla was przestrogą! Filmik tylko dla osób o mocnych nerwach.

Szacunek do zwierząt

Szacunek i empatia wobec zwierząt są niezwykle ważne. Dzięki nim możemy się przekonać, jakim tak naprawdę ktoś jest człowiekiem. Zwierzęta tak samo, jak ludzie są w stanie doświadczać zarówno radości, jak i cierpienia. Kiedy już przyjmujemy je do swojego domu powinniśmy otoczyć je miłością oraz o nie dbać i je chronić. Pewna kobieta w bolesny sposób przekonała się, że związała się z prawdziwym tyranem. Zanim jednak mężczyzna zdążył zrobić jej krzywdę, w okrutny sposób potraktował jej psy.

Prawdziwy horror

Ninna Mandi z Brazylii poznała mężczyznę, który po jakimś czasie wprowadził się do jej domu w Rio de Janeiro. Jej partner bardzo często zostawał sam na sam z jej psami, kiedy ta udawała się do pracy. To co działo się w pod jej nieobecność w jej domu śmiało można opisać jako HORROR. Na szczęście, kobiecie w porę udało się zdemaskować mężczyznę, zanim doszłoby do prawdziwej tragedii.

Honesttopaws.com

Dziwne zachowanie psów

Kiedy Ninna wracała z pracy jej psy zachowywały się bardzo dziwnie – uciekały od mężczyzny i nie chciały się z nim bawić. Kobieta postanowiła wyjaśnić tę zagadkę i zainstalowała w mieszkaniu kilka kamer, dzięki którym miała okazję zobaczyć, co dzieje się pod jej nieobecność.

Czytaj też: PIES W DOMU. Sprawdz, jak obecność psa redukuje stres oraz pomaga radzić sobie z emocjami u dziecka

Przerażające nagranie

Ninna przeżyła prawdziwy szok, kiedy zobaczyła, co dzieje się w jej mieszkaniu. Mężczyzna w brutalny sposób znęcał się nad jej psami – rzucał nimi o podłogę, ganiał za nimi i ponownie uderzał nimi o ziemię. Kobieta natychmiastowo podjęła decyzję o rozstaniu z agresywnym partnerem. Obawiała się nie tylko o życie swoich psów, ale również o siebie oraz o swoje dzieci.

nagrała
Honesttopaws.com

Przestroga

Niech ta historia będzie dla was przestrogą, by nie wiązać się z ludźmi, którzy nie szanują zwierząt. Stosunek do zwierząt jest doskonałym odzwierciedleniem prawdziwego charakteru człowieka i tego, czy jest on dobrą osobą. Oczywiście, zdarzają się wyjątki i ktoś, kto kocha zwierzęta wcale nie musi być dobrym partnerem do życia, ale warto przyjrzeć się temu, jak nasz wybranek zachowuje się wobec zwierząt, ponieważ może to naprawdę wiele powiedzieć o nim samym.

Czytaj też: Oto 6 najlepszych RAS PSÓW dla dzieci! Którą byście wybrali?

Źródło: Honesttopaws.com

Zdjęcia: YouTube, Honesttopaws.com

Komentarze

Komentarze