Piotr Żyła pochwalił się nową fotografią. Justyna zbulwersowana odpowiada:”Może byś pomyślał, jak relacje z dziećmi naprawić”.

Popularny skoczek na swoim Instagramie pokazał siebie na trawniku i poinformował swoich obserwatorów, że ma dzień na przemyślenia. Na reakcję Justyny Żyły nie trzeba było długo czekać.

Czasy gdy Justyna i Piotr Żyła byli zgodnym małżeństwem dawno odeszły w zapomnienie. Wszak już w momencie rozwodu para nie szczędziła sobie przykrych słów i publicznie oskarżała o popsucie związku. Mimo to ostatnie miesiące były bardzo spokojne. Jednak informacje o nowej dziewczynie skoczka diametralnie zmieniły sytuację. Bowiem od tamtej pory celebrytka komentuje dosłownie każde zachowanie, zdjęcie i działalność na mediach społecznościowych byłego męża. Przy tym nieustannie sugeruje, że nie zajmuje się on dziećmi tak, jak powinien to robić.

Czytaj też: Zaczepna Julia Wieniawa prowokuje Joannę Opozdę. Dziewczyna Królikowskiego nie pozostaje jej dłużna, a poszło o… stylizację!

Justyna Żyła po raz kolejny „atakuje” byłego męża

Popularny skoczek w minioną sobotę na swoim Instagramie dodał fotografię prosto z trawnika! Piotr siedzi, uśmiecha się i rozmyśla…

Sobota przemyśleń Pietra. W przyszłą sobotę może pomyślę.

Przemyślenia
Instagram

Wpis zyskał bardzo wiele pozytywnych komentarzy od fanów skoczka. Jednak zdjęcie postanowiła skomentować też w swoim stylu Justyna Żyła. Ponownie zarzuciła ona byłemu małżonkowi kiepskie relacje z dziećmi.

Noo, dobrze, może byś pomyślał, jak relacje z dziećmi naprawić.

Jakby tego było mało zaledwie kilkanaście dni temu gwiazda na swoim Instagramie wydała oświadczenie, w którym skrytykowała zachowanie Piotra i wprost dała do zrozumienia, że skoczek nie zajmuje się dziećmi tak, jakby tego chciała. Przyznała też, że jej pociechy nie przepadają za nową dziewczyną taty, a były mąż spotyka się z nimi bardzo często właśnie w jej towarzystwie. Warto wiedzieć również, dlaczego Żyła tak mocno upublicznia problemy związane ze swoim życiem osobistym. Celebrytka niedawno wyznała, że robi to, ponieważ „to jej jedyny sposób kontaktu z byłym mężem”. Widocznie i on nie jest odpowiedni.

Źródło: Plotek.pl

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze