Zaczepna Julia Wieniawa prowokuje Joannę Opozdę. Dziewczyna Królikowskiego nie pozostaje jej dłużna, a poszło o… stylizację!

W ostatnim czasie miejsce miała premiera filmu Dolina Bogów.  Na ściance pojawiła się bardzo popularna para Joanna Opozda i Antoni Królikowski. Niedługo po tym wydarzeniu na Instagramie Julii Wieniawy widniał post, w którym młoda aktorka zasugerowała, że stała się „modową” inspiracją dla starszej koleżanki. Opozda szybko odpowiedziała na przypuszczenia „koleżanki”.

Wielka miłość…

W tym miejscu warto wspomnieć o tym, że Julia Wieniawa i Antoni Królikowski byli niegdyś lubianą parą polskiego show-biznesu. Bowiem aktorzy często wspólnie pokazywali się na ściankach, a także prowadzili aktywne życie na swoich mediach społecznościowych. Ich rozstanie nabrało rozgłosu wtedy, kiedy aktor dodał emocjonalny filmik stworzony specjalnie do utworu Nie muszę,  byłej już dziewczyny. Niedługo potem Julia Wieniawa zaczęła spotykać się z Baronem, a Antoni Królikowski związał się ze studentką prawa Katarzyną Dąbrowską.

Zaczepka
Instagram

Wymowna zaczepka

Jak się później okazało aktor nie ma szczęścia w miłości. Kilka miesięcy temu Katarzyna Dąbrowska poinformowała swoich fanów, że ich drogi z Antonim się rozeszły.  Jednak artysta nie przeżywał długo tego rozstania i szybko zakochał się ponownie. Tym razem wybranką jego serca okazała się znana aktorka Joanna Opozda. Ostatnio między nią a Wieniawą doszło do pewnej wymiany zdań.

Czytaj też: Właśnie TAK Julia Wieniawa zapowiada swój największy projekt!

Wszystko zaczęło się od premiery filmu, w którym Opozda gra ważną rolę. Aktorka swoje przygotowania do tego wydarzenia szczegółowo relacjonowała na Instagramie. To właśnie do wybranego przez nią stroju odniosła się na swoich mediach społecznościowych Julia Wieniawa, która uznała, że starsza koleżanka „po fachu” wzorowała się na niej i dodała zdjęcie, z podobną górą kreacji dodając:

Hehe fajnie być inspiracją modową dla innych aktorek

Stylizacja
Instagram

Szybka odpowiedź ukochanej Antka Królikowskiego

Fani bardzo szybko zorientowali się, że wpis dotyczy ostatniej kreacji Opozdy. Na odpowiedź aktorki nie musieli długo czekać. Celebrytka odpisała na swoim Instagramie:

Fajnie jest inspirować młodzież, w szczególności w pozytywny sposób np. do nauki, zdobycia wykształcenia wyższego, tak, żeby później mogli faktycznie nazywać się aktorami. A zazdrość to zły doradca 🙂 Miłego dnia!

Stylizacja
Instagram

Mało tego aktorka zamieściła na swoim InstaStories kolejną fotografię z opisem, które było zrzutem ekranu komentarza od jednej z jej fanek.

Trochę nie wyszła jej ta „zaczepka” i się ośmieszyła. Jak już ma taki problem, że ktoś założył podobny strój do jej, to wcale nie była pierwsza, bo Doda już rok temu w maju miała na sobie taką bluzkę. Więc równie dobrze to ona inspiruje się piosenkarkami. Jest pani piękną, dojrzałą i mądrą kobietą.

Czy będzie dalszy ciąg dyskusji?

Redakcja jednego z portali napisała do Julii Wieniawy z prośbą o skomentowanie krzywdzących jej osobę słów Joanny Opozdy. Aktorka postanowiła delikatnie zaznaczyć swoją mocną pozycję w świecie filmowym wymownie odpowiadając:

Życzę samych sukcesów! I więcej dystansu :)Pozdrowienia od aktorki bez szkoły z planu nowego filmu.

Myślicie, że subtelna zaczepka wywoła prawdziwą burzę w polskim show biznesie?

Źródło: Plejada.pl, Pudelek.pl

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze