Po nagraniu tego VIDEO, nastolatka została zastrzelona!

Do dramatycznych wydarzeń doszło w Atlancie 26 grudnia 2020 roku, jednak Policja dopiero teraz ujawnia informacje na ten temat.

Nastoletnia tiktokerka przebywała w jednym z hoteli w Atlancie. Swój ostatni film Kalecia Williams opublikowała dwie minuty po północy, jednak o godzinie 00:23 dziewczyna już nie żyła. Ktoś wszedł do jej pokoju i postrzelił ją w pachwinę.

 

W sprawie zatrzymano innego 16-latka, jednak sprawa jest bardziej tajemnicza. Kobieta będąca świadkiem twierdzi, że nastolatkę na parter hotelu zniosło dwóch chłopaków twierdząc, że Kalecia krwawi. Inne nagranie pokazuje, że postrzelona dziewczyna nie miała widocznych śladów krwi.

Zastanawiające jest to, że Kalecia Williams miała być na spotkaniu z innymi rówieśnikami, a znalazła się w pokoju hotelowym, o czym nie wiedziała jej matka.

 

Ostatnie nagranie, jakie Kalecia zamieściła na TikToku można zobaczyć tutaj. Kolejny filmik, który nagrywała nastolatka został przerwany, gdy ktoś wszedł do jej pokoju – zapewne był to morderca. To video pokazała telewizja Fox5.

 

 

 

Komentarze

Komentarze