PO PROSTU MUSISZ JE ZOBACZYĆ! Filmy o relacjach matek z córkami.

Relacje matek z córkami mogą być różne – jedno jest jednak pewne: nie ma drugich takich osób na świecie. Tego typu związki są tematem bardzo interesującym – przez co często brane są na warsztat filmowy. Zdarza się, że historie nie są zbyt łatwe, ale nawet i wtedy są bardzo wyjątkowe.

Oto filmy o relacjach matek z córkami, po prostu musisz je zobaczyć!

  1. „Merida Waleczna” Jak wygląda burzliwe życie nastolatki w średniowieczu? Sprzecza się ze swoją matką tak samo jak współczesne dziewczyny! Śmieszny i poruszający film!

2. „Czułe słówka” Historia trudnej i bliskiej relacji matki i córki. W pewnym momencie bohaterki muszą zmagać się z chorobą jednej..

3. „Lady Bird” Piękny film o relacji matki i córki, o tym jak ta pierwsza czasami bardzo chciałaby okazać uczucie, ale po prostu nie umie. Córka dorasta, dopiero się uczy, też nie jest w tym mistrzynią.

4. „Biały Oleander” Historia dziewczynki o imieniu Astrid, która wałęsa się po rodzinach zastępczych.

5. „Mamma mia!”

6. „Bez mojej zgody.” Młodsza córka odkrywa powód swojego istnienia… w związku z tym chce zawalczyć o swoją wolność.

7. „Twarda sztuka” 3 pokolenia kobiet. Babcia, matka i córka. Bardzo poruszający film!!

8. „Koralina i tajemnicze drzwi” 

9. Zakręcony piątek A gdyby tak przyjąć inną perspektywę? Bohaterki tego filmu przez moment zmagają się z życiem w trochę innej perspektywie.

10. „Matka i córka”  Za ten film Sophia Loren została nagrodzona Oskarem. Okres drugiej wojny światowej, matka z nastoletnią córką wyjeżdżają z Rzymu w góry. W pewnym momencie dochodzi do tragedii..

 

Zobacz też: Po TYM poznasz, że TWÓJ BYŁY chce do Ciebie wrócić!

Źródło: youtube
Źródło zdjęcia: pixabay

Komentarze

Komentarze