Dziecko i Figura

Ciąża

Podpaska w kroczu, brzuch jak balon? Norweska blogerka pokazała jak wygląda ciało kobiety 2 DNI PO PORODZIE!

Kayla Gonzales, zdjęcia z porodówki, zdjęcia z porodu

W erze Instagrama i innych mediów społecznościowych każdy z nas porównuje się do innych ludzi. Dążenie do idealnego ciało stało się priorytetem nie tylko dla mężczyzn, ale również dla kobiet, które niedawno urodziły dziecko. Są w życiu momenty, w których powinniśmy po prostu wrzucić na luz i dać sobie czas na regenerację. Norweska blogerka Sara pokazała jak wygląda ciało kobiety 2 DNI PO PORODZIE!

„Media społecznościowe to miejsce, gdzie często dzielisz się swoimi najlepszymi stronami, wspomnieniami i fałszujesz swoją rzeczywistość. Kiedy przejrzałam swoje zdjęcia, właśnie to jedno wywołało uśmiech na mojej twarzy” – podkreśliła kobieta. „Wszystkie tam byłyśmy, w naszych pieluchach, bez prysznica” – podkreśliła kobieta.

Musimy zdawać sobie sprawę, że to naturalna kolej rzeczy. Krótko po porodzie brzuch kobiety nadal wygląda jak balon. Kobiety zmuszone są nosić wówczas specjalną podpaskę. Stosowanie podkładów poporodowych związane jest z wydzielaniem się tzw. odchodów połogowych.

Norweska blogerka Sara przyznała, że zdjęcia zostały zrobione w szpitalu, kiedy kobieta była jeszcze w połogu i odczuwała okropne, natarczywe skurcze.

Źródło: saraaemiliee / Instagram

Zdjęcie: Instagram

Zobacz też:Jak wygląda opieka położnej w czasie ciąży i po porodzie? Dowiedz się więcej na temat spotkań edukacyjnych.

  
Wyżej