Podpowiadamy, dlaczego zestaw do hybryd to idealny pomysł na wielkanocny prezent!

Jeśli do tej pory nie celebrowałaś zwyczaju, w którym wielkanocny króliczek przynosi prezenty, czas to zmienić! Każda pora jest dobra, żeby sprawić trochę przyjemności sobie lub bliskim. Zestaw do hybryd jest zawsze dobrym pomysłem. Możesz wybrać wersję dopasowaną do charakteru i zainteresowań obdarowywanej przez Ciebie osoby.

Wiosna to dobry czas, by podarować prezent swoim najbliższym lub…sobie! Wtedy odradzamy się razem z przyrodą z zimowego letargu. Zmieniamy garderobę na lżejszą i bardziej kolorową, a na paznokcie chętniej nakładamy delikatne pastele. Zestaw do hybryd pozwoli na zrobienie manicure’u w wersji podstawowej lub z wybranym efektem, a nawet przedłużenie płytki.

Dla kobiety początkującej przygodę z trwałym manicure’em

Kompletny zestaw do robienia paznokci to najbardziej trafiony prezent, kiedy wiesz, że obdarowywana osoba naprawdę planuje poznać tajniki hybrydy. Możesz kupić wersję za cenę ok. 120-150 zł, która będzie zawierała lampę oraz podstawowe produkty. To ekonomiczny zestaw, który należy to tych najtańszych. Jeśli jednak finanse nie są dla Ciebie przeszkodą, postaw na rozbudowany komplet, w którym znajdą się dobrej jakości top, baza i kilka kolorów lakierów. Wybierz odcienie, które wpiszą się w upodobania bliskiej kobiety i będą pasowały do jej garderoby i charakteru pracy.

Warto szukać okazji online. Produkty i akcesoria sprzedawane razem są około kilkadziesiąt złotych tańsze. Dodatkowo możesz kupić je w czasowych promocjach i oszczędzić dodatkowe pieniądze. Zestawy do hybrydy dla początkujących znajdziesz w sklepie: https://lakieryhybrydowe.pl/pl/c/Zestawy-do-hybrydy/353.

lakieryhybrydowe.pl

 

Zestaw do hybryd to doskonały prezent wielkanocny

Dla wprawionej pasjonatki, która okiełznała hybrydy

Jaki zestaw lakierów do hybryd wręczyć kobiecie, która posiada własną lampę i wiele wariantów produktów w różnych kolorach? Pomóż jej w rozwijaniu pasji i zdobywaniu kolejnych stopni umiejętności. Dobrym pomysłem jest kompozycja, w której znajdują się hybrydy dostosowane do wykonania konkretnych stylizacji, np. baby boomer lub french manicure. W ich skład wchodzą odpowiednie bazy, farbki i gąbeczki do ich aplikacji oraz idealnie dobrane odcienie lakierów.

Jeśli Twoja koleżanka nie boi się wyzwań, kup jej zestaw do hybryd z żelem. Umożliwia on przedłużenie naturalnych paznokci. W jego skład wchodzi mi.in. żelowa baza, która ma właściwości budujące.

 

lakieryhybrydowe.pl

 

W zestawie do hybryd powinien znaleźć się ulubiony kolor obdarowywanej osoby

Dla miłośniczki hybrydy, która miała uczulenie

Wiele kobiet zrezygnowało z hybrydy, ponieważ pojawiła się u nich reakcja alergiczna. Jeśli Twojej koleżance tęskno za trwałymi stylizacjami, możesz podarować jej zestaw do hybrydy hipoalergiczny. Zawiera on produkty o najdelikatniejszym składzie, dlatego ryzyko wystąpienia uczulenia jest naprawdę małe. Oczywiście pamiętaj, że nie jest ono zupełnie wykluczone. Jednak wiele kobiet, które dowiedziało się o hybrydach pozbawionych najbardziej alergizujących składników, może na nowo cieszyć się walorami stylizacji, która utrzymuje się na paznokciach nawet cztery tygodnie.

Dla profesjonalistki, która robi hybrydę z zamkniętymi oczami

Najtrudniej kupić trafiony prezent kobietom, które już pracują jako stylistki paznokci lub dopiero wkraczają na tę ścieżkę. Mają one zapewne dobrej jakości sprzęt i produkty do wykonania trwałego manicure’u. W tym wypadku najlepszym wyborem będzie zestaw z pojemnym kuferkiem, który zmieści liczne akcesoria. Może się w nim także znajdować lampa i porządna frezarka do paznokci z zestawem frezów, która jest niezbędna w pracy każdej profesjonalistki.

 


ARTYKUŁ SPONSOROWANY

 

 

Komentarze

Komentarze