Pokazał na Reddicie dłoń i wywołał SENSACJĘ! Jego palce NIE MAJĄ…

Użytkownik Reddita o pseudonimie Jgmanfour pokazał zdjęcie swojej dłoni i powiedział innym fanom serwisu, że nie ma odcisków palców. Wielu komentatorów było zaskoczonych jego przypadłością, ale niektórzy odkryli w niej pewne zalety…

Nie ma odcisków palców

Niejaki Jgmanfour zszokował internautów wstawiając do sieci zdjęcie swoich palców pobawionych charakterystycznych odcisków. Jeden z użytkowników Reddita stwierdził, że wcale go to nie dziwi, ponieważ stan ten może na przykład być spowodowany ciężką egzemą.

„Mnie też się to przytrafiło. Kiedyś próbowałem przejść przez kontrolę po przyjeździe do Turcji i musiałem dotknąć specjalnego ekranu, aby odbić swoje palce, ale to było niemożliwe. Ledwo zgodzili się wpuścić mnie do kraju” – powiedział użytkownik o pseudonimie mindful2ohhm.

Czytaj też: Ma po 6 palców u dłoni i… osiąga dzięki temu sukcesy! Jakie?

Staje w obliczu różnych problemów

Autor postu przyznał, że często boryka się z problemami z powodu swojej przypadłości. Jgmanfour powiedział, że przedmioty nieustannie wymykają mu się z rąk.

Internauci zapytali go, czy ma problemy z odblokowaniem telefonu, na co mężczyzna odpowiedział, że tak. Jednocześnie wielu użytkowników sieci stwierdziło, że ma on wymierną przewagę: może popełnić przestępstwo i nie zostać złapanym z powodu pozostawionych odcisków palców. Wielu nawet żartobliwie zaproponowało Jgmanfourowi „współpracę”.

Źródło: Reddit

Zdjęcie: Reddit

Komentarze

Komentarze