Pokazała BRZUCH 24 GODZINY PO PORODZIE! “Ciągle coś wypływa”

Jak wygląda brzuch po porodzie? Co w ciągu 24 godzin wydania dziecka na świat dzieje się z ciałem i głową kobiety? Opowiedziała o tym Kassi Mansfield.

Kassi Mansfield to blogerka, prowadzi profil na Instagramie, który obserwuje już prawie 500 tysięcy internautów. Kobieta niedawno urodziła dziecko. Z rozbrajającą szczerością napisała, jak wygląda jej życie od momentu, gdy pojawiło się na świecie.

Zdradziła, jak wygląda brzuch kobiety, która urodziła dzień wcześniej. Co więcej, opowiedziała o tym, co dzieje się z jej ciałem, a także jakie myśli chodzą jej po głowie. Bez ogródek napisała, jak przedstawia się pierwszy i kolejne dni od wydania dziecka na świat.

Co konkretnie napisała? “Pielucha dla dorosłych i gigantyczna podpaska. Mnóstwo krwi i wyciek najróżniejszych płynów” – czytamy w jej wpisie na Instagramie.

Nie pominęła kwestii zdrowia psychicznego. “Radykalna zmiana nastroju co 10 minut. Czuję, że już nigdy nie będę mogła skorzystać z toalety normalnie”.

A jak wygląda ciało po porodzie? Kassi pisze: “Obwisły biust, z którego ciągle coś wypływa. Brzuch wygląda tak, jakbym była w zaawansowanej ciąży”.

Kassi stwierdza fakty, nie narzeka na swój stan. Jest szczęśliwa, że może poznać swoje dziecko po 9 miesiącach oczekiwania.

Drogie mamy, zgadzacie się z opisem Kassi? Jak pierwsze dni po porodzie wyglądały w Waszym przypadku? Jakie emocje Wam towarzyszyły?

Kassi Mansfield
Instagram

Zobacz też: Brzuch RÓSŁ W ZABÓJCZYM TEMPIE. Ciężarna PRZEŻYŁA KOSZMAR

Źródło: papilot.pl
Źródło zdjęć: Instagram

Komentarze

Komentarze