Pokazała, CO poważna CHOROBA ROBI Z jej CIAŁEM. Drastyczna zmiana!

Alyce Crawford to modelka i trenerka personalna. Mieszka w Australii. Wystąpiła m.in. w tamtejszej edycji programu Next Top Model. Kobieta cierpi na poważną chorobę, która mocno oddziałuje na jej ciało i życie.

Zespół jelita drażliwego
Crawford cierpi na zespół jelita drażliwego. To schorzenie lekarze stwierdzili u niej 5 lat temu. Jak się objawia?

Chory boryka się ze wzdęciami, które sprawiają, że wygląda, jakby był w ciąży, i uciążliwymi nudnościami. Towarzyszy mu też nieustanny ból. Czasami dolegliwości są tak silne, że uniemożliwiają codzienne funkcjonowanie.

Zdjęcia brzucha
Modelka i trenerka bez wstydu pokazuje w mediach społecznościowych, co ta choroba robi z jej ciałem. Na Instagramie demonstruje, jak zmienia się jej brzuch, gdy tylko nie przestrzega ustalonej przez lekarzy diety.

Rośnie on znacząco. Zmienia się nie do poznania. Taka sytuacja utrzymuje się przez kilka dni, jeśli tylko Alice zrobi małe odstępstwo od diety. Jej płaski brzuch staje się podobny do balonu.

Presja i leczenie
Dla Alyce — modelki — ciało to narzędzie pracy, więc czuła presję, aby o nie dbać i zachować szczupłą sylwetkę. Na szczęście trafiła na właściwych lekarzy, którzy uświadomili jej, jak zwalczać objawy choroby.


Alyce Crawford chce pomagać osobom, które tak jak ona chorują na zespół jelita drażliwego.

Źródło: dailymail.co.uk
Źródło zdjęć: Instagram / @alycecrawford

Komentarze

Komentarze