Policjanci BYLI W SZOKU! Znaleźli 24-latka, który UPRAWIAŁ SEKS Z…

Do niecodziennej sytuacji doszło jakiś czas temu w Newton. Policjanci, którzy zostali wezwani na miejsce zdarzenia ujrzeli 24-letniego mężczyznę, który uprawiał seks… z samochodem!

24-latek w trakcie rozprawy sądowej, przyznał się do zarzucanego mu czynu. Jak wynika z przedstawionego raportu, mimo usilnych próśb funkcjonariuszy, mężczyzna nie zaprzestawał czynności seksualnych z rurą wydechową zaparkowanego samochodu. 24-latek dopuścił się wykroczenia w miejscu publicznym.

Funkcjonariusze aresztowali mężczyznę, a następnie przewieźli go do pobliskiego szpitala. Jak się okazuje, 24-latek czterokrotnie przekroczył limit dopuszczanego alkoholu.

Dokument sądowy stwierdza, że ​​zatrzymany mężczyzna „bezprawnie, umyślnie i publicznie ujawnił narząd płciowy w obecności innej osoby, która nie jest małżonkiem przestępcy, a która nie wyraziła na to zgody, z zamiarem pobudzenia lub zaspokojenia pragnienia samego siebie”.

Mieszkaniec Newton otrzymał wyrok jednego roku pozbawienia wolności w zawieszeniu, musi również zapłacić 200 dolarów grzywny.

Zobacz też: To cud, że JESZCZE ŻYJE! ZOBACZ na jaki GŁUPI POMYSŁ wpadł TEN 41-LATEK…

Zdjęcie: pexels.com

Komentarze

Komentarze