Poród z zaskoczenia? Nawet nie wiedziała, że jest w ciąży!

25- letnia kobieta nie wiedziała, że spodziewa się dziecka. Lekarze podejrzewali, że jej brzuch spuchł w wyniku działania implantu antykoncepcyjnego. Tymczasem… kobieta nagle zaczęła rodzić podczas imprezy z przyjaciółmi.

Lorna Goodings z Buckinghamshire przez wiele tygodni miała wzdęcia i źle się czuła. Ponadto, kobieta przytyła, lecz lekarz rodzinny uznał, że to efekt uboczny implantu antykoncepcyjnego.

Lorna chciała pozbyć się dodatkowych kilogramów, więc zaczęła ćwiczyć i przeszła na dietę. W lipcu 2021 roku nabrała pewnych podejrzeń, więc zrobiła test ciążowy. Wynik jednak był negatywny.

Poród w trakcie imprezy

1 sierpnia kobieta wybrała się na spotkanie ze swoimi znajomymi, jednak w trakcie imprezy zaczęła odczuwać straszny ból. Przyjaciele natychmiast wezwali pogotowie i dziewczyna trafiła do szpitala. Po wstępnych badaniach lekarze poinformowali niczego nieświadomą kobietę, że jest w trakcie porodu! Cztery godziny później, na świecie pojawiła się dorodna dziewczynka, która ważyła 3,6 kg. Lorna nazwała swoją córeczkę Daphne.

Źródło: www.facebook.com/9JaCompassNews/

Zszokowany ojciec

Partner Lorny, 42-letni Nick Burdiak, był akurat na innej imprezie ze swoimi przyjaciółmi. Nie miał pojęcia, że w tym momencie rodzi się jego dziecko. W ogóle nie wiedział, że jego partnerka była w ciąży. Jak już doszły do niego niesamowite wieści, był zszokowany ale bardzo szczęśliwy. Obydwoje rodzice są szczęśliwi, mimo że narodziny córeczki były dla nich ogromnym zaskoczeniem.

Dziś para ma dwie córeczki. Daphnie ma starszą siostrę Vivienne, która urodziła się rok wcześniej.

ZOBACZ TEŻ: Najseksowniejsza babcia świata. Nie uwierzysz, ILE ma lat!

Źródło: www.parenting.pl

Komentarze

Komentarze