Poszła do fryzjera, to co zobaczył na jej głowie PRZERAŻA!

Gdyby nie wizyta u fryzjera, ta kobieta mogłaby umrzeć! Co takiego odkrył na jej głowie?

Ekspertka od spraw zdrowia

Eileen przez wiele lat pracowała w telewizji, gdzie nadawała wiadomości związane ze zdrowiem. Dbanie o siebie i profilaktyka były dla niej bardzo ważne, jednak przez wiele miesięcy nie była w stanie dostrzec na swojej głowie czegoś bardzo niepokojącego.

Co to jest?

Eileen od 15 lat chodziła do tego samego fryzjera. Uwielbiała go za to, że zawsze potrafił wyczarować na jej głowie coś modnego. Pewnego dnia fryzjer zauważył na głowie swojej klientki dziwnie wyglądającą zmianę skórną. Od razu postanowił ją o tym poinformować, żeby nie zwlekała i poszła z tym do lekarza.

Duża czarna plama

Fryzjer Eileen zauważył na jej głowie dużą czarną plamę. Nic dziwnego, że kobieta nie mogla dostrzec jej wcześniej sama – zmiana znajdowała się bowiem na samym czubku jej głowy.

Wizyta u dermatologa

Eileen natychmiast wybrała się do lekarza, który stwierdził u niej coś strasznego. Okazało się, że zmiana skórna na jej głowie to… czerniak!

Na szczęście, nowotwór został wykryty na tyle szybko, że jego usunięcie wystarczyło, żeby Eileen mogła wrócić do zdrowia. Kobieta miała wielkie szczęście, ponieważ rak znajdował się tylko na powierzchni skóry i nie trzeba było przeprowadzać dalszego leczenia.

Jedno jest pewne – gdyby nie baczne oko fryzjera, kobieta byłaby w niezłych tarapatach!

Czytaj też: Długie włosy = krótka kariera?

Źródło: Lelum.pl

Zdjęcie: Pixabay

Komentarze

Komentarze