POWAŻNA operacja gwiazdy TVN! Co stało się z ulubieńcem widzów?

Kiepskie wieści na temat Agustina Egurroli. Gwiazdor TVN przeszedł poważną operację. Jaką? Jak się teraz czuje? Wiadomo już, że…

Zły stan zdrowia

Agustin Egurrola jakiś czas temu zrezygnował z pokazywania się w telewizji. Wiele osób było bardzo zaniepokojonych jego nieobecnością i zastanawiało się, co się mu stało. Na szczęście, wszystko już wiadomo! Jak się okazuje, przyczyną były problemy zdrowotne gwiazdora. Agustin trafił niedawno do szpitala, gdzie przeszedł operację. Jaką? Jak się teraz ma?

Ciemne okulary

Agustin Egurrola od jakiegoś czasu nosił ciemne okulary, co bardzo szybko zauważyli jego fani, którzy zaczęli dociekać, co tak naprawdę mu się stało. Mimo iż wyglądał w ciemnych okularach bardzo stylowo i elegancko, sam fakt, że zakłada je zimą wprowadził wiele osób w zaniepokojenie.

Tancerz i juror postanowił powiedzieć prawdę i przyznał, że musiał się poddać natychmiastowej operacji oczu. Czy zabieg się udał? Jak się teraz czuje Egurrola?

operacja
Instagram

Szczere wyznanie

„Tak, miałem operację oczu. Czuję się dobrze, operacja się udała. Ten mój wzrok się pogarszał, ale już wszystko idzie w dobrym kierunku” – powiedział w rozmowie z „Super Expressem”.

Jak widać, nie musimy się już martwić o Egurrolę. Gwiazdor jest zdrowy i w pełni sił do pracy. Właśnie przygotowuje swoich tancerzy do sylwestrowych występów, które zobaczymy już niebawem na ekranach swoich telewizorów.

Póki co, nie wiadomo, jaka była diagnoza i czy był to zabieg chirurgiczny, czy może laserowa korekta wzroku. Oczywiste natomiast jest, że po takich interwencjach zalecane jest noszenie ciemnych okularów, żeby nie podrażniać dodatkowo oka…

Czytaj też: Oto NAJSTARSZA matka świata! Urodziła dziecko W WIEKU…

Źródło: Lelum.pl

Zdjęcia: Instagram, Unsplash

Komentarze

Komentarze