Pozowała do SESJI CIĄŻOWEJ. Zzieleniejesz z zazdrości, gdy zobaczysz ZDJĘCIA

Na przełomie maja i czerwca bieżącego roku na łamach serwisu dzieckoifigura.pl zorganizowaliśmy konkurs, w którym nagrodą była sesja brzuszkowa zrealizowana przez profesjonalnego fotografa, panią Katarzynę Szołdrowską z Krakowa.

Adresatkami konkursu były kobiety ciężarne, które ukończyły 18. rok życia i w momencie wysłania zgłoszenia były w co najmniej 2. trymestrze. Proste zadanie polegało na przesłaniu zdjęć sylwetki ciężarnej i kilku słów na temat zainteresowanej.

Spośród wielu zgłoszeń jury konkursowe wyłoniło zwyciężczynię, którą jest pani Martyna Nowak z Dąbrowy Górniczej.

Sama sesja brzuszkowa odbyła się 29 czerwca 2018 roku w Krakowie, a zdjęcia wykonano w plenerze.

Jeżeli rozważacie udział w sesji ciążowej, ale nie wiecie, jak przebiega i w jaki sposób należy się do niej przygotować, przeczytajcie: Fotograf WYJAŚNIA, jak przygotować się do SESJI BRZUSZKOWEJ. Efekt ZACHWYCI! Tekst rozwieje wiele Waszych wątpliwości i odpowie na nurtujące pytania.

Jeśli chcecie poznać kulisy sesji brzuszkowej – nagrody w ramach konkursu zorganizowanego przez dzieckoifigura.pl – zapraszamy do lektury wywiadu z panią Martyną: TYLKO U NAS! Ciężarna ujawnia kulisy sesji brzuszkowej. „CHCIAŁAM ZREZYGNOWAĆ po dwóch ujęciach”

Na deser przedstawiamy efekty sesji ciążowej. Zobaczcie, jak pani Martyna prezentuje się w obiektywie pani Katarzyny Szołdrowskiej.

Komentarze

Komentarze