„Pożycza cudze dzieci do zdjęć!” Chodakowska zaatakowana przez Internautki!

Ewa Chodakowska to jedna z najpopularniejszych w Polsce trenerek fitness. Jest twórczynią programów treningowych i trenerem personalnym. Przez swoich fanów często nazywana jest „polską królową fitnessu”.

Kilka dni temu Ewa Chodakowska postanowiła podzielić się ze swoimi obserwującymi zdjęciami z rodzinnego spotkania, na którym widzimy ją w towarzystwie dzieci swojej siostry. Zdjęcie zostało podpisane słowami: beztroski czas.

Post spotkał się z natychmiastową reakcją jednej z fanek, która zarzuciła Chodakowskiej „pożyczanie cudzych dzieci”. Inna internautka napisała z kolei, że bezcenny czas to taki, który spędza się… ze swoimi dziećmi.

„Miałam napisać tylko „Wesołych Świąt” po raz drugi, ale myślę, że ten temat jest godny poruszenia… – napisała Ewa. Wczoraj pod zdjęciem na Facebooku – na którym jestem z siostrzenicą i siostrzeńcem – podpisanym przeze mnie „beztroski czas”, przeczytałam „beztroski czas to czas spędzony z własnymi dziećmi”. Biorę sobie do serca tę uwagę i razem z moją pożyczoną córką życzę Ci beztroskich świąt na Twój własny sposób, bo jest ogromna szansa, że różnimy się od siebie pod wieloma względami… Przy okazji życzę nam wszystkim, żebyśmy – przynajmniej w święta – NIE OCENIALI I NIE NARZUCALI INNYM SWOJEGO ZDANIA. Ściskam beztrosko” – napisała na swoim Facebooku trenerka fitness, odnosząc się do przykrych słów, ze strony internautek.

Post Ewy Chodakowskiej spotkał się z pozytywnym feedbackiem jej fanek.

„Gdzieś przeczytałam o niefortunnym skomentowaniu tego zdjęcia, a teraz dopiero je zobaczyłam – skąd pomysł, że „bezcenny czas” musi być z własnymi dziećmi… nie wiem, ale chyba pozostaje nam życzyć tej osobie z okazji nadchodzącego czasu świątecznego trochę wyciszenia, zadumy i tego, że najpierw myślimy, a później piszemy czy też mówimy – to stara, dobra zasada”- napisała jedna z komentujących.

„Ludzie bywają nie tylko głupi, ale też okrutni. Poza wyborem, bo nie każdy musi chcieć mieć dziecko, są tacy, którzy zwyczajnie tych dzieci mieć nie mogą… jak się czyta takie życzenia??? Inteligencja emocjonalna to towar deficytowy. Ewa brawo za reakcję!” – taki komentarz padł ze strony projektantki Ewy Minge.

Zobacz też: Chodakowska PLANUJE DZIECKO?! “Będzie to NAJLEPSZY PROJEKT, jaki stworzymy”

Źródło: Facebook

Źródło zdjęcia: Facebook

Komentarze

Komentarze