Prawda wyszła NA JAW! Sąsiad o matce zaginionego Kacperka. „Ta kobieta…”

Od tygodnia trwa akcja poszukiwawcza zaginionego 3,5-letniego Kacperka. Niestety, poszukiwania wciąż nie przyniosły rezultatów. Wiemy za to…

Akcja poszukiwawcza trwa

Dokładnie tydzień temu, w poniedziałkowy wieczór doszło do dramatycznego zdarzenia w Nowogrodźcu w województwie dolnośląskim. Zaginął 3,5-letni Kacperek. Chłopiec bawił się na podwórku będąc pod opieką ojca. W pewnym momencie dziecko oddaliło się i od tej pory nikt nie wie, co się z nim dzieje.

OJCIEC był POD WPŁYWEM ALKOHOLU

Tata dziecka spędzał czas na porządkowaniu działki i przy okazji „doglądał” swojego synka. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu (miał 0,7 promila we krwi), który spożywał wraz ze swoim kolegą. W pewnym momencie zorientował się, że w pobliżu nie ma już chłopca. Na miejsce zdarzenia wezwano policję, która aresztowała tatę dziecka. Mężczyzna nie tylko miał we krwi promile, ale też był poszukiwany. Jak się okazuje – ma do odbycia karę za przestępstwo przeciwko mieniu. Ojca zatrzymano a służby wszczęły akcję poszukiwawczą chłopca. Niestety, ta wciąż nie przyniosła rezultatów…

Czytaj też: DRAMATYCZNE wieści nt. zaginionego 3,5-letniego Kacpra. PRZERWANO…

Kacperka
IG

Przeczesano co się da

W akcję poszukiwawczą zaangażowanych jest ponad 90 policjantów, którzy pracują nie tylko w terenie, ale także na wodzie. W poszukiwaniach biorą udział płetwonurkowie, którzy przeczesują lokalną rzekę Kisę. Niestety, wciąż bez rezultatu.

Wypowiedź sąsiada

Sprawę postanowił skomentować jeden z sąsiadów rodziców zaginionego Kacpra. Zapytany o to, jaka była w stosunku do chłopca jego matka, z łzami w oczach odpowiedział, że kobieta była naprawdę świetną matką.

„Nie ma dla niej nic ważniejszego niż dzieci. To niesprawiedliwe, że spotkała ją taka tragedia. Bardzo często wspólnie bawili się przed domem. Na podwórku znajdowało się pełno zabawek. Mama świetnie się nim opiekowała” – wspomina pan Józef.

Miejmy nadzieję, że poszukiwania zakończą się pomyślnie.

Czytaj też: Jackowski o zaginięciu 3,5-letniego Kacperka. „Od samego początku WIDZIAŁEM GO w…”

matką
Fakt

Źródło: Fakt

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze