Jackowski o zaginięciu 3,5-letniego Kacperka. „Od samego początku WIDZIAŁEM GO w…”

Krzysztof Jackowski stara się pomóc rodzicom zaginionego 3,5-letniego Kacperka. Jasnowidz z Człuchowa twierdzi, że maluszek…

Zaginięcie 3,5-letniego Kacpra

W poniedziałkowe popołudnie 3,5-letni Kacperek z Nowogrodźca (woj. dolnośląskie) spędzał czas w towarzystwie ojca. W pewnym momencie dziecko zniknęło z oczu taty i od tamtej pory jest uważane za zaginione.

Jak do tego doszło?

Tata dziecka spędzał czas na porządkowaniu działki i przy okazji doglądał swojego synka. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu, który spożywał wraz ze swoim kolegą. W pewnym momencie zorientował się, że w pobliżu nie ma już chłopca. Na miejsce zdarzenia została wezwana policja, która aresztowała tatę dziecka. Mężczyzna nie tylko miał we krwi promile, ale też był poszukiwany przez policję. Jak się okazuje – ma do odbycia karę za przestępstwo przeciwko mieniu. Ojciec został zatrzymany a służby wszczęły akcję poszukiwawczą chłopca. Niestety, ta wciąż nie przyniosła rezultatów…

Czytaj też: Kolejna PRZEPOWIEDNIA Jackowskiego! Tym razem chodzi o WARSZAWĘ!

Jackowski
Unsplash

Zero śladu

Akcja poszukiwawcza Kacperka trwa już od 5 dni, mimo to wciąż nie odnaleziono chłopca. Matka dziecka postanowiła działać i poprosiła o pomoc Krzysztofa Jackowskiego. Znany jasnowidz powiedział jej, co sądzi na temat zaginięcia jej synka.

Pierwszej nocy, gdy zaginął chłopczyk, skontaktowano się ze mną w tej sprawie. Nie znając szczegółów, nie wiedząc nic, poczułem, że dziecko jest w rzece. Zobaczyłem wodę” – mówi Jackowski.

Przygotował mapkę

Jasnowidz przygotował też mapkę, zgodnie z którą dziecko miało wpaść do Kwisy, niedaleko swojej działki. Żeby wizja ta była jednak bardziej szczegółowa i namacalna, Jackowski musiałby zobaczyć i dotknąć kilku rzeczy osobistych chłopca.

5 dzień poszukiwań

Dziś nad ranem znów wznowiono poszukiwania.

„Dziś też będziemy szukać do godz. 20 lub 21, jutro od rana. Do tej pory bez żadnego postępu” – powiedziała w czwartek Anna Kublik-Rościszewska, rzeczniczka prasowa policji w Bolesławcu.

Czytaj też: ZAMASKOWANY Jackowski wraca z kolejną przepowiednią… a nas znów przeszły ciary!

Źródło: Fakt

Zdjęcia: Instagram, Unsplash

 

Komentarze

Komentarze