ZAMASKOWANY Jackowski wraca z kolejną przepowiednią… a nas znów przeszły ciary!

Krzysztof Jackowski, znany jako jasnowidz z Człuchowa, wraca z kolejną przepowiednią…

Ta dotyczy partii rządzącej, a dokładniej losów czołowych polskich polityków – ministra Łukasza Szumowskiego, premiera Mateusza Morawieckiego a także prezesa PiS – Jarosława Kaczyńskiego.

Co tym razem zobaczył Jackowski?

Na swoim kanale w serwisie YouTube, zamaskowany Jackowski po raz kolejny wypowiedział się na temat koronawirusa. Nawiązał także do partii rządzącej, o której także miał wizję. Co czeka w tym roku PiS? Jasnowidz nie ma dla tej partii zbyt dobrych wieści.

Na początku oberwało się ministrowi Szumowskiemu. Jackowski skrytykował go szczególnie za kwestie związane z maseczkami.

„Nie robię żadnej parodii, tylko tak jak minister Szumowski powiedział: jeżeli nie masz maseczki nałóż chustę. Ja akurat czapkę rozerwałem, bo chciałem komin kupić, ale nie było. Więcej rozwierałem czapkę, ona ma gruby materiał. I według pana Szumowskiego ja w tej masce mam chodzić publicznie do czasu wynalezienia szczepionki, a potem prawdopodobnie mam się zaszczepić. Ok, panie Szumowski, kto mu dał papiery medyka, jeżeli jest pan lekarzem. Panie Szumowski, ile ja, już nie wnikam, że jestem po operacji serca, ale ile ja sobie zaszkodzę chodząc w upalne lato publicznie w takich maskach?” – pyta jasnowidz.

Czytaj też: DRAMAT ministra Szumowskiego! Jego MAMA MA…

Jackowski
YT

Trudny czas dla kraju

Jackowski uważa, że czekają nas naprawdę ciężkie czasy…

„Będziemy rozmawiali o tym co w Polsce może się stać. I tu mam pewną rzecz ciekawą dla państwa przygotowaną. Niepokoi mnie to, że pan Szumowski coraz częściej z taką wielką pewnością siebie mówi, że to bardzo długo będzie trwało. Oczywiście ja z nim nie polemizuję, bo nie jestem lekarzem, ale to wygląda bardzo poważnie” – mówi.

Czytaj też: Czy fala upałów POKONA PANDEMIĘ? Naukowcy już wiedzą!

Jackowski
IG

„Oczy mu biegały”

„Po konferencji prasowej pana premiera Morawieckiego i pana ministra Szumowskiego, tak się przyglądałem panu Szumowskiemu w oczy i na niektóre pytania, na które odpowiadał oczy mu odbiegały. Ja jestem na to bardzo uczulony, ponieważ nieraz rozmawiałem z kimś, kto zabił tocząc jakąś sprawę kryminalną. I powiem państwu, że winna osoba, która nie chce powiedzieć prawdy, albo owija prawdę w coś ucieka oczyma. Pan Szumowski, w moim mniemaniu, tak się zachowuje przy niektórych odpowiedziach. Tak jak mówi, że na przykład pandemia jest czymś bardzo nieznanym, natomiast pan Szumowski mówi bardzo często, że wirus jest mu nieznany, nie wiadomo jak on się zachowa, ale on wie jedno, że te maseczki ponosimy ze dwa lata. Uważam, ze facet, który mówi trochę wcześniej, już podczas pandemii, ten sam minister, że te maseczki nie są nic warte, obarczył nas i teraz nas straszy, że będziemy musieli w tym chodzić w upalne dni przez rok może półtora, może dwa lata. Aż wynajdą szczepionkę. To jest skandal drodzy państwo. Ja nie miałem się w to wtrącać” – mówi.

Temat restrykcji

„Pewne restrykcje i to zamrożenie gospodarcze, które według pana Szumowskiego ma trwać dość długo jest bardzo dziwne moim zdaniem. No bo jeżeli premier mówi, ze muszą pomału odmrażać gospodarkę i słyszę, ze oni otworzyli dla ludzi park i las i ławeczki na skwerach to trochę jestem zaskoczony. Pytano kiedy salony fryzjerskie zostaną otworzone, to minister zdrowia odpowiedział, że gdzieś w trzecim etapie. To może być czerwiec, lipiec, sierpień. Czy PiS będzie chciał rządzić? Ja dzisiaj widziałem pana Morawieckiego. Marnie wyglądał na twarzy. Miał niewyraźną twarz, w sensie, nie wiem, jakby wyrzutów sumienia” – kończy w swoim stylu Jackowski.

Czytaj też: Bill Gates WIE COŚ o szczepionce przeciw COVID-19! Ujawnił SZOKUJĄCĄ informację!

Źródło: Super Express

Zdjęcia: Instagram, YouTube

Komentarze

Komentarze