Prezenterka rosyjskiej telewizji SZŁA NAGO środkiem ulicy! Mamy wideo!

W mieście Ramenskoye pod Moskwą rosyjska prezenterka telewizyjna i aktorka Hilda Carmen szła nago środkiem ruchliwej ulicy, po czym została zatrzymana przez policję – donosi kanał telewizyjny REN.

Szła nago ulicą

W filmie opublikowanym w sieci, naga Carmen idzie ulicą, a tuż za nią widzimy samochód funkcjonariuszy policji drogowej. Autorzy wideo spierają się czy kobieta rzeczywiście była naga.

„Wydaje mi się, że na tym filmiku nie ma na sobie ubrania. Może coś przeoczyłem”? – sugeruje naoczny świadek.

Do incydentu doszło 20 września w godzinach popołudniowych. W komentarzach użytkownicy zauważyli, że policja drogowa śledziła kobietę przez kilka minut bez podejmowania jakichkolwiek działań.

Czytaj też: Naga Joanna Moro pokazała się nad jeziorem. Zobacz!

Była pod wpływem narkotyków?

Według REN TV, Carmen rozebrała się po zażyciu nielegalnych substancji a następnie wyszła na ulicę się przejść. Na spacerowiczkę czekali lekarze i ratownicy medyczni, którzy dołożyli wszelkich starań, aby umieścić prezenterkę w karetce. Na drugim opublikowanym w sieci filmiku widzimy, jak kobieta jest prowadzona do auta i stawia wyraźny opór.

27-letnia Hilda Carmen zagrała w wielu reklamach, serialach telewizyjnych i filmach krótkometrażowych. Prowadzi także program o podróżach „Wiedza i emocje” w TV-3 oraz profil na Instagramie, na którym ma 17 tysięcy subskrybentów.

Dlaczego kobieta zdecydowała się przejść ulicą nago? Czy zażyła narkotyki? To wyjaśni policja.

Źródło: Pledgetimes.com

Zdjęcia: Pledgetimes.com

Komentarze

Komentarze