PRYMITYWNE żarty Donatana na temat pandemii! „Mózgu nie widać” – podsumowała…

1 kwietnia obchodziliśmy Prima Aprilis. Z tej okazji Donatan postanowił sobie zażartować z pandemii koronawirusa. Internauci szybko jednak uznali jego żarty za wyjątkowo niesmaczne i prymitywne…

Kim jest Donatan?

Witold Czamara, czyli Donatan, zyskał największą sławę jako autor słynnego hitu „My Słowianie”. 1 kwietnia, w Prima Aprilis, muzyk postanowił wkręcić swoich fanów i zażartował, że ma do oddania bilety do Mediolanu i pobyt w luksusowym hotelu. Kiedy fani zaczęli się go dopytywać o jakim hotelu mowa, ten zdradził, że w pakiecie, jest pobyt we Włoszech, w regionie, który najbardziej został dotknięty przez koronawirusa.

„UWAGA. Mam do oddania za darmo bilety lotnicze wraz z wykupionym hotelem 5* i pełnym pakietem VIP dla czterech osób na tydzień w Mediolanie. Wylot w piątek o 11:15 z Warszawy. Ja niestety ze względu na zmianę planów zawodowych nie mogę jechać. Chętni pisać na PRIV” – napisał Donatan na Facebooku.

żarty
IG

Później było już tylko gorzej…

Donatan niestety nie odpuszczał i w kolejnych wpisach dalej popisywał się swoim prymitywnym humorem.

„Wiem że w programie wycieczki jest też Bergamo itd…bardzo żałuję że wyskoczyły mi pilne sprawy i nie mogę jechać, ale ciesze się że uszczęśliwię kogoś kto akurat ma czas. PS pięknie jest Włoszech o tej porze roku, wiosna na całego” – napisał Donatan.

„Znajomy z Włoch dzwonił że jest spoko bezpiecznie. To co słyszycie w mediach to spisek korporacji i nowy światowy ład żeby nas zaszczepić i dalej karmić mięsem. Tak naprawdę jest tam czysto i bezpiecznie, możecie nawet lizać poręcze na lotnisku i zjadać nietoperze, o tej porze roku jest ich tam sporo” – dodał.

Czytaj też: Wszyscy myśleli, że to ŻART! Przed świętami Biedronka BĘDZIE CZYNNA…

żarty
IG

Co na to jego fani?

Kiedy artysta wrzucił do sieci przerobione zdjęcie zupki chińskiej „Wuhan” z nietoperza, jedna z internautek nie wytrzymała i opublikowała bardzo ostry wpis, w którym skrytykowała zachowanie Donatana.

„Dowcipy na 1 kwietnia? TAK. błyskotliwe, intigentne,mądre! Dowcipy na temat Włoch, gdzie ludzie umierają hurtowo i to samotnie na koronawirusa. Dowcipy o Bergamo ostatnim miejscu na ziemii, do którego ludzie chcieliby teraz pojechac? TRZY RAZY NIE. A jeśli to nie jest dowcip, to tak samo zle! Co trzeba miec w głowie, a w zasadzie czego nie mieć, aby tak się zachowywać i zartować w ten sposób? Po obrazliwym, chamskim, nietaktownym i PRYMITYWNYM wpisie pod postem Kasi Kowalskiej mam Donatanowi do powiedzenia tylko jedno:Mózgu nie widać, ale jak go nie ma, to widać” – napisała (pisownia oryginalna).

Ma rację?

Czytaj też: Koronawirus nie ma LITOŚCI! OTO najmłodsza OFIARA na świecie!

żarty
IG

Źródło: Super Express

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze