PRZEŁOMOWA decyzja Agnieszki Woźniak-Starak! WRACA DO…

Agnieszka Woźniak-Starak podjęła przełomową decyzję! Kończy urlop i wraca do pracy! Jakiej?

Ukochane góry

Kilka ostatnich tygodni Agnieszka Woźniak-Starak spędziła w swoich ukochanych górach. Dziennikarka regularnie wrzucała do sieci zdjęcia, na których mogliśmy zobaczyć, jak jeździ na nartach i spaceruje z przyjaciółmi po lesie. Agnieszka stwierdziła jednak ostatnio, że dosyć „nicnierobienia” i pora wracać do pracy. Jakiej?

wraca
Instagram

Wraca do Warszawy

Agnieszka napisała na swoim Instagramie, że pora wracać do stolicy. Prezenterka uznała, że najwyższy czas pogodzić się z tym, co się wydarzyło w jej życiu i wrócić do pracy. Na antenie zobaczymy ją już w marcu. Gdzie dokładnie?

Czytaj też: Tak 14 lat temu wyglądała Agnieszka Woźniak-Starak. Nie poznasz jej!

MIAŁA POPROWADZIĆ „BIG BROTHERA”

Agnieszka świetnie się sprawdziła w roli prowadzącej różnego typu show. Miała już okazję prowadzić m.in. „Big Brothera” i „Azję Express”, jednak po tragicznej śmierci swojego męża Piotra, gwiazda zdecydowała, że nie wystąpi już w roli prowadzącej żadnego z tych show. Brała nawet pod uwagę, że pójdzie w ślady swojego ukochanego i zajmie się produkcją filmów. Dziś już wiadomo, czym dokładnie będzie się zajmować prezenterka.

Wraca do pracy w radio

Od marca Agnieszka planuje rozpocząć nową pracę. Prezenterka będzie występować w radio, gdzie ma poprowadzić autorską audycję dotyczącą kobiecych spraw. Jak się okazuje, w podjęciu decyzji o rozpoczęciu pracy w radio miał jej pomóc Kuba Wojewódzki, który również współpracuje z rozgłośnią – prowadzi audycję z Piotrem Kędzierskim.

Czy Agnieszka sprawdzi się w nowej roli? Czas pokaże!

wraca
Instagram

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze