Dziecko i Figura

DZIECKO

Przerażająca śmierć 6-LATKA! Partner matki ZASTRZELIŁ CHŁOPCA, bo…

6-latek został postrzelony, Benjamin Goodson, zastrzelił dziecko

Do przerażającego zdarzenia doszło kilka dni temu w mieście Hephzibah w Stanach Zjednoczonych. 32-letni Benjamin Wesley Goodson zastrzelił 6-letniego synka swojej partnerki w trakcie zabawy z nim. Mieszkańcy miasteczka są wstrząśnięci tym co się stało.

Matka 6-letniego Eugena Rydera Stamey’a poprosiła swojego partnera, aby zaopiekował się jej synem oraz 8-letnim kolegą chłopczyka. Kiedy poszła do łazienki, mężczyzna postanowił zaproponować dość nietypową zabawę. Goodson wymyślił, że pobawi się z chłopcami w zombie. Dzieci insynuowały, że strzelają do siebie z broni, bawiąc się sztucznymi pistoletami dla dzieci. W pewnym momencie Goodson wyjął broń palną. Jak tłumaczył później funkcjonariuszom, był przekonany, że broń nie odpali, ze względu na swój stan i żywotność. Strzelił w stronę 6-latka po raz pierwszy, jednak broń nie działała. Nie wiadomo jaki był powód, jednak mężczyzna postanowił strzelić w stronę do dziecka raz jeszcze. Za drugim razem broń wystrzeliła, zabijając małego Eugena.

Matka chłopca usłyszała huk i natychmiast przybiegła. To co zobaczyła, było przerażające. Jej dziecko było martwe. Chłopiec nie miał najmniejszych szans na przeżycie. Okazuje się, że konkubent matki był pod wpływem alkoholu. Kilka godzin wcześniej wypił kilka piw. Mimo, że matka Eugena wiedziała o tym, postanowiła powierzyć opiekę nad dzieckiem nietrzeźwemu partnerowi.

„Nawet w ciągu miliona lat nie pomyślałabym, że ktoś zastrzelił mojego wnuka(…)Mój wnuk nie zasługiwał na śmier”- tak sprawę śmierci dziecka skomentowała zrozpaczona babcia, Laura Stamey.

Zobacz też: KOPAŁA DZIECKO PO GŁOWIE. Zobacz skandaliczne ZACHOWANIE PRZEDSZKOLANKI!

Źródło: www.wrdw.com

Źródło zdjęcia: www.wrdw.com

 

  
Wyżej