PRZERAŻAJĄCE nagranie z pogrzebu! Ciało POMACHAŁO z trumny… (WIDEO!)

Do wyjątkowo przerażającego zdarzenia doszło niedawno w mieście Manado w Indonezji. Na jednym z pogrzebów miała miejsce niewytłumaczalna sytuacja – przez szklany wiek w trumnie widać było poruszającą się ludzką dłoń. Czy da się to w ogóle jakoś wytłumaczyć?

Czy ta osoba została pochowana żywcem?

Na szczęście nie. Osoba została uznana fizycznie za zmarłą i została pochowana zgodnie z obowiązującymi procedurami. Jednak podczas pogrzebu, wydarzyło się coś szokującego. Przez szklane okienko w trumnie, było widać, jak zwłoki machają lewą dłonią.

Jak to wytłumaczyć?

Sprawę postanowili wyjaśnić naukowcy z Australii. Ich zdaniem to zupełnie naturalne, że nawet po śmierci, ludzkie ciało wykonuje różne ruchy kończynami. Z badania przeprowadzonego w 2019 roku, którego autorami są naukowcy z Central Queensland University w Australii, wynika, że takie ruchy ciała mogą się odbywać nawet przez ponad rok od chwili zgonu!

Czytaj też: Sensacyjne wieści na temat pogrzebu Pawła Królikowskiego! Mało brakowało, a jego brat Rafał…

pogrzebu
YT

Komentarz eksperta

„Jesteśmy przekonani, że ruch zwłok jest związany z procesem rozkładu, podczas którego ciało się mumifikuje, a więzadła stopniowo ulegają wysuszeniu” – powiedziała w rozmowie ze stacją ABC Alyson Wilson.

Jak się okazuje, to właśnie ręce najczęściej poruszają się po śmierci…

Czytaj też: WZRUSZAJĄCA przemowa córki Królikowskiego podczas pogrzebu. Łzy same płyną!

Źródło: Ladbible.com

Zdjęcie: YouTube

Komentarze

Komentarze