WZRUSZAJĄCA przemowa córki Królikowskiego podczas pogrzebu. Łzy same płyną!

27 lutego w Warszawie zmarł Paweł Królikowski. Przedwczoraj odbył się pogrzeb aktora. W trakcie ceremonii jego córka Julia wzruszyła wszystkich swoją przemową, podczas której powiedziała…

Paweł Królikowski nie żyje

Pod koniec lutego, polskimi mediami wstrząsnęła informacja o tym, że nie żyje Paweł Królikowski. Aktor jeszcze przed świętami trafił do jednego z warszawskich szpitali. Królikowski walczył z nowotworem, jednak szczegóły dotyczącego stanu jego zdrowia nie były do końca znane. Wiadomo, że przeszedł zabieg w związku z powstaniem krwiaka po poprzedniej operacji. Pobyt aktora w szpitalu się przedłużał, ponieważ był to efekt infekcji, która wdała się po leczeniu onkologicznym.

Czytaj też: Smutne doniesienia! Paweł Królikowski zakończył…

przemowa
IG

Wiele osób wierzyło, że Królikowski pokona chorobę i w końcu wyjdzie do domu. Niestety, jego stan był poważniejszy niż to się mogło wydawać. Mimo iż jeszcze niedawno żona aktora Małgorzata Ostrowska-Królikowska zapewniała, że jej mąż ma się coraz lepiej, wycieńczony chorobą Królikowski zmarł.

https://www.youtube.com/watch?v=FDO-VwYEy8s

Pogrzeb aktora

W miniony czwartek odbył się pogrzeb aktora. Mszę świętą odprawiono w kościele pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i Świętego Józefa w Warszawie. Ciało Królikowskiego zostało pochowane na Powązkach Wojskowych.

Podczas ceremonii przemawiał najstarszy syn aktora – Antek i jego brat – Rafał. Przemowę wygłosiła również znana z „Klanu” córka Królikowskiego – Julia. Słowa 20-latki wzruszyły wiele osób do łez…

„Dziękujemy ci tato za świat pojęć, który tworzyłeś razem z nami, w którym każdy był sobą i czuł się najważniejszy” – mówiła córka aktora.

Świat, w którym rządziły fantazja i uśmiech, który pachniał czereśniami i poziomkami, brzmiał dźwiękiem gitary, a czasem dźwiękiem starego silnika. Smakował, jak mocno gazowana woda, niedzielny obiad, a wyglądał, jak wieczór w drewnianym domku pod lasem, jak serce mamy w rękach taty„.

Czytaj też: Już wiadomo na co naprawdę ZMARŁ Paweł Królikowski?!

przemowa
IG

Źródło: Pomponik

Zdjęcia: Instagram

 

Komentarze

Komentarze