Smutne doniesienia! Paweł Królikowski zakończył…

Z uwagi na zły stan zdrowia, Paweł Królikowski postanowił zrezygnować z funkcji prezesa Związku Artystów Scen Polskich. Informacje te zostały potwierdzone przez…

Choroba aktora

Paweł Królikowski już od prawie dwóch miesięcy przebywa w Szpitalu Bródnowskim w Warszawie, do którego trafił tuż przed świętami. Aktor walczy z nowotworem, jednak szczegóły dotyczącego stanu jego zdrowia nie są do końca znane. Wiadomo, że Królikowski przeszedł zabieg w związku z powstaniem krwiaka po poprzedniej operacji. Pobyt aktora w szpitalu się przedłuża, ponieważ jest to efekt infekcji, która wdała się po leczeniu onkologicznym.

Królikowski bardzo ciężko znosi leczenie i nic nie wskazuje na to, żeby wkrótce miał opuścić szpital.

Jak donosi portal Pomponik.pl – „(…) jego osłabiony operacją i agresywnym leczeniem onkologicznym organizm nie obronił się przed szpitalnym zakażeniem”. 

MOŻE LICZYĆ NA ŻONĘ

Gwiazdor „Rancza” i show „Twoja twarz brzmi znajomo”, na szczęście nie jest sam. W szpitalu przy aktorze cały czas czuwa jego wierna żona – Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Zrezygnował z pracy

Z uwagi na bardzo zły stan swojego zdrowia, aktor postanowił zrezygnować z funkcji prezesa Związku Artystów Scen Polskich, którą objął w kwietniu 2018 roku.

„Musimy spotkać się i ustalić komunikat prasowy” – powiedziała „Faktowi” wiceprezes ZASP-u Małgorzata Kożuchowska, która obecnie zastępuje Królikowskiego.

Izabela Kuzyszyn, która jest odpowiedzialna za komunikację dodaje, że oficjalne stanowisko zostanie podane w marcu, kiedy rezygnacja Królikowskiego zostanie przyjęta. Wybory nowego prezesa ZASP-u odbędą się w czerwcu.

Królikowski
YouTube

Co na to Olgierd Łukaszewicz, poprzedni szef ZASP-u? Były prezes rozumie decyzję Pawła Królikowskiego, ale…

Słabo to widzę, ponieważ młodzież kompletnie nie rozumie tej organizacji. Musiałby to być ktoś w wieku 55 lat, kto może sobie pozwolić na przerwę w pracy. Bo model dawnego prezesa, kiedy wszystko robiło się społecznie, jest już nieaktualny. Ja bym się dzisiaj tej funkcji nie podjął” – mówi w rozmowie z „Faktem”.

Czytaj też: Smutne informacje nt. Pawła Królikowskiego. „Nie obronił się…”

Źródło: Pomponik, Fakt

Zdjęcia: YouTube

Komentarze

Komentarze