Smutne informacje nt. Pawła Królikowskiego. „Nie obronił się…”

Mamy nowe, przykre informacje na temat Pawła Królikowskiego. Niestety…

Fatalna końcówka roku

Paweł Królikowski już od prawie dwóch miesięcy przebywa w Szpitalu Bródnowskim w Warszawie, do którego trafił tuż przed świętami. Aktor walczy z nowotworem, jednak szczegóły dotyczącego stanu jego zdrowia nie są do końca znane. Wiadomo, że Królikowski przeszedł zabieg w związku z powstaniem krwiaka po poprzedniej operacji. Pobyt aktora w szpitalu się przedłuża, ponieważ jest to efekt infekcji, która wdała się po leczeniu onkologicznym.

Właśnie pojawiły się nowe informacje w tej sprawie… Okazuje się, że…

Czytaj też: DRAMAT na koncercie DODY! Duszenie i wyrwane włosy. Artystka zabrała głos

„Nie obronił się…”

Aktor bardzo ciężko znosi leczenie i nic nie wskazuje na to, żeby wkrótce miał opuścić szpital.

Jak donosi portal Pomponik.pl – „(…) jego osłabiony operacją i agresywnym leczeniem onkologicznym organizm nie obronił się przed szpitalnym zakażeniem”. 

Może liczyć na żonę

Gwiazdor „Rancza” i show „Twoja twarz brzmi znajomo” na szczęście nie jest sam. W szpitalu przy aktorze cały czas czuwa jego wierna żona – Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Aktorka musiała nawet ograniczyć pracę na planie, by być przy swoim ukochanym mężu. Gotuje mu, dba o niego i dużo z nim rozmawia. Królikowska wie, że stan jej męża jest ciężki i chce być przy nim tak dużo, jak to tylko możliwe.

Jeśli ma jakieś zachcianki, Gonia gotuje mu wszystko. Dba, pielęgnuje, opowiada, co dzieje się w domu i ZASP-ie, bo on chce być na bieżąco” – zdradził przyjaciel rodziny w rozmowie z “Na Żywo”.

Mamy nadzieję, że stan zdrowia aktora w końcu się poprawi…

Czytaj też: 8 oznak, że twoje dziecko jest PRZEŚLADOWANE w szkole!

Źródło: Pomponik, “Na Żywo”

Zdjęcie: YouTube

Komentarze

Komentarze