Dziecko i Figura

Główna

Smutne informacje nt. Pawła Królikowskiego. „Nie obronił się…”

Królikowskiego

Mamy nowe, przykre informacje na temat Pawła Królikowskiego. Niestety…

Fatalna końcówka roku

Paweł Królikowski już od prawie dwóch miesięcy przebywa w Szpitalu Bródnowskim w Warszawie, do którego trafił tuż przed świętami. Aktor walczy z nowotworem, jednak szczegóły dotyczącego stanu jego zdrowia nie są do końca znane. Wiadomo, że Królikowski przeszedł zabieg w związku z powstaniem krwiaka po poprzedniej operacji. Pobyt aktora w szpitalu się przedłuża, ponieważ jest to efekt infekcji, która wdała się po leczeniu onkologicznym.

Właśnie pojawiły się nowe informacje w tej sprawie… Okazuje się, że…

Czytaj też: DRAMAT na koncercie DODY! Duszenie i wyrwane włosy. Artystka zabrała głos

„Nie obronił się…”

Aktor bardzo ciężko znosi leczenie i nic nie wskazuje na to, żeby wkrótce miał opuścić szpital.

Jak donosi portal Pomponik.pl – „(…) jego osłabiony operacją i agresywnym leczeniem onkologicznym organizm nie obronił się przed szpitalnym zakażeniem”. 

Może liczyć na żonę

Gwiazdor „Rancza” i show „Twoja twarz brzmi znajomo” na szczęście nie jest sam. W szpitalu przy aktorze cały czas czuwa jego wierna żona – Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Aktorka musiała nawet ograniczyć pracę na planie, by być przy swoim ukochanym mężu. Gotuje mu, dba o niego i dużo z nim rozmawia. Królikowska wie, że stan jej męża jest ciężki i chce być przy nim tak dużo, jak to tylko możliwe.

Jeśli ma jakieś zachcianki, Gonia gotuje mu wszystko. Dba, pielęgnuje, opowiada, co dzieje się w domu i ZASP-ie, bo on chce być na bieżąco” – zdradził przyjaciel rodziny w rozmowie z “Na Żywo”.

Mamy nadzieję, że stan zdrowia aktora w końcu się poprawi…

Czytaj też: 8 oznak, że twoje dziecko jest PRZEŚLADOWANE w szkole!

Źródło: Pomponik, “Na Żywo”

Zdjęcie: YouTube


  
Wyżej