Dziecko i Figura

Główna

TAKI tort urodzinowy dostał Antek Królikowski. Wielu nie może uwierzyć w to, co widzi

tort

17 lutego Antoni Królikowski skończył 31 lat. Z tej okazji jego dziewczyna – Kasia Dąbrowska – przygotowała mu naprawdę oryginalny tort…

Kim jest Antoni Królikowski?

Antoni Królikowski jest jednym z najbardziej utalentowanych aktorów, ale też osobowości telewizyjnych młodego pokolenia. Dorobek aktorski Antoniego jest naprawdę imponujący! 31-latek zagrał jak dotąd w ponad 40 filmach i serialach! Szczególną popularność przyniosły mu ostatnie produkcje Patryka Vegi. W ostatniej z nich – „Polityce”, zagrał Bartłomieja Misiewicza zaś w najnowszym filmie, zatytułowanym „Bad Boy” wcielił się w przestępcę, właściciela klubu piłkarskiego.

Sam reżyser nie ukrywa, że Antek jest jednym z jego ulubionych młodych polskich aktorów. W jednym z ostatnich wywiadów porównał go nawet do samego Leonardo DiCaprio!

Czytaj też: Anita Sokołowska wrzuciła do sieci NAGIE zdjęcie! Ma się czym pochwalić?

tort

Instagram

Skończył 31 lat

W miniony poniedziałek – 17 lutego – Antek skończył 31 lat. Z tej okazji aktor dostał bardzo nietypowy prezent od swojej ukochanej dziewczyny – Kasi Dąbrowskiej. Okazuje się, że to tort w kształcie…

tort

Instagram

Antoni spędził swoje urodziny na domówce. Wśród zaproszonych gości była m.in. jego dziewczyna Kasia oraz bliski przyjaciel Alan Andersz. Na Instagramie pojawiło się mnóstwo zdjęć i filmików z urodzin gwiazdora. Na jednym z nich widzimy, że Kasia podarowała swojemu ukochanemu nietypowy tort. Dlaczego nietypowy? Wypiek ma bowiem kształt królika, co jest wyraźnym nawiązaniem do nazwiska Antka – Królikowski.

Życzenia od fanów

W sieci pojawiło się mnóstwo życzeń od fanów, którzy życzyli Antkowi przede wszystkim zdrowia i powodzenia w dalszej karierze.

Pod jednym ze zdjęć napisano:

„Antek sto lat, ale sprzątnij ten bałagan w domu”.

Życzenia złożył nawet aktorowi Rafał Zawierucha, który napisał:

„No to niech Ci się w nowym roku życia dzieje jak najlepiej”.

Pamiętał też o nim Kamil Grosicki, który napisał:

„Zdrówka”.

Bliska koleżanka Antka, Barbara Kurdej-Szatan także o nim nie zapomniała. Aktorka napisała:

„Anteczku! Bracie! You know! Żyj na maksa!”.

Pozostaje nam życzyć aktorowi wielu niezapomnianych ról filmowych i dalszego spełniania się na polu prywatnym oraz zawodowym!

Czytaj też: SZOK. Królikowski stracił swoją pracę w TVP. Wszystko za sprawą…

tort

Instagram

tort

Instagram

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram


  
Wyżej