Anita Sokołowska wrzuciła do sieci NAGIE zdjęcie! Ma się czym pochwalić?

Czyżby Anita Sokołowska pozazdrościła swoim koleżankom po fachu odwagi i też postanowiła się rozebrać?

Kim jest Anita Sokołowska?

Anita Sokołowska to polska aktorka filmowa i teatralna. Ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną w Łodzi. Debiutowała na scenie Teatru Studyjnego rolą Klary w „Ślubach panieńskich” wyreżyserowanych przez Jana Machulskiego. W tym samym roku zagrała jeszcze Kordelię w „Królu Learze” u boku Jana Machulskiego.

Największą popularność przyniosła jej jednak rola doktor Leny Starskiej w popularnym serialu TVP „Na dobre i na złe”. Od 2012 wciela się w postać Zuzy Markiewicz w serialu „Przyjaciółki” emitowanym przez Polsat.

nagie
Instagram

Pozazdrościła koleżankom?

W ostatnim czasie polskie aktorki zrobiły się naprawdę śmiałe. Nagie fotki do sieci wstawiły m.in. Sonia Bohosiewicz, Ilona Ostrowska, oraz żona Czarka Pazury – Edyta. Teraz przyszła pora na Anitę.

Aktorka wstawiła na swojego Instagrama zdjęcie, na którym widzimy ją nagą w wannie pełnej piany. Gwiazda „Na dobre i na złe” zaskoczyła swoich fanów, ponieważ zwykle wstawiała do sieci bardziej subtelne i stonowane zdjęcia.

„Jak to się mówi … jaki kraj taka Pretty Woman. pamiętacie tę kultową scenę w filmie? Kiedy Julia leży w wannie i słucha muzyki… ja uwielbiam te scenę, ten film i Julię. To wyśmienite zdjęcie zrobiła…. no kto? Zobaczcie na kolejnym zdjęciu, lub oglądajcie 15 serię 'Przyjaciółek’ – nie przegapcie tej sceny” – napisała Anita pod zdjęciem, na którym widzimy ją nagą w wannie.

Przypomnijmy, że aktorka ma 7-letniego synka Antoniego, którego tatą jest jej partner Bartosz Frąckowiak.

Czytaj też: Izabella Krzan jest w CIĄŻY?! Wiadomo już…

nagie
Instagram

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze