Przez 7 dni piła SHOTY z kurkumą. To, co się STAŁO z jej ciałem, WPRAWIA W OSŁUPIENIE

Gina Florio postanowiła przeprowadzić eksperyment. Przez tydzień piła shoty z kurkumą. Co się stało z jej ciałem po tym czasie? Sprawdź.

Dziennikarka serwisu PopSugar przyznaje, że shot z kurkumy nie należy do smacznych napojów. Piła go przez wzgląd na działanie zdrowotne. Przyprawa ta poprawia perystaltykę jelit, przeciwdziała schorzeniom ze strony układu sercowego, a ponadto ma właściwości przeciwzapalne.

Gina piła napój przygotowany z następujących składników:
kurkuma – 1 łyżka,
czarny pieprz – szczypta,
świeżo wyciśnięty sok z cytryny z połowy cytryny,
woda kokosowa.

Kobieta piła mieszankę na czczo, ale poleca robić to po jedzeniu — żeby nie pojawiły się nieprzyjemne dolegliwości.

Detoks
Zauważyła pierwsze efekty, a raczej skutki uboczne, w połowie eksperymentu. Mikstura pobudziła trawienie tak silnie, że Gina musiała korzystać z toalety kilka razy dziennie. Miała wrażenie, że przechodzi kurację detoksykującą.

Dawka energii
Pod koniec kuracji poczuła przypływ energii. Okazało się, że kurkuma jest za ten efekt odpowiedzialna. Zwiększa bowiem poziom serotoniny w organizmie.

Lepsze efekty ćwiczeń
Na dodatek Gina zauważyła, że ćwiczenia, które wykonuje, przynoszą lepsze efekty. Wypracowane mięśnie stały się mocniejsze. Tkanka mięśniowa rozbudowywała się szybciej. Ponadto zakwasy po treningach dokuczały Ginie w mniejszym stopniu, to zasługa właściwości przeciwzapalnych kurkumy.

Podsumowując, Gina nie żałuje, że podjęła się tego eksperymentu.

Zdjęcia sylwetki Florio są dostępne na jej koncie na Instagramie.

Zobacz też: Jedz DWA dziennie, a twoje CIAŁO ZMIENI SIĘ nie do poznania

Źródło: popsugar.com
Źródło zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze