Przez rok piła WODĘ Z POPULARNĄ PRZYPRAWĄ. Efekty do POZAZDROSZCZENIA

Genevieve Dunne jest miłośniczką medycyny naturalnej. Postanowiła przeprowadzić eksperyment-kurację z wykorzystaniem popularnej przyprawy o właściwościach prozdrowotnych. Efekty ją zszokowały.

Kobieta mieszała kurkumę z wodą (szklanka ciepłej wody i łyżeczka kurkumy, można dodać szczyptę pieprzu i trochę oleju roślinnego). Taką miksturę piła przez rok (rano, na czczo). Smak napoju nie przypadł jej do gustu, jednak rezultaty kuracji — pozytywnie zaskoczyły.

Co zauważyła?

Nie doskwierały jej takie dolegliwości jak niestrawność. Jej organizm przestał być zakwaszony. Nie borykała się już z bólami stawów. Poprawił się też jej stan skóry.

Jakie inne prozdrowotne działanie ma kurkuma?

Naukowcy twierdzą, że ma pozytywny wpływ na serce. Jej składnik – kurkumina – je wzmacnia. Zapobiega takim chorobom jak cukrzyca typu 2. Ponadto usprawnia procesy trawienne i pomaga oczyszczać wątrobę z toksyn.

Kurkuma jest stosowana w profilaktyce chorób nowotworowych. Trzeba ją stosować regularnie, by uniknąć zmian w organizmie mogących doprowadzić właśnie do tych schorzeń.

Zobacz też: Przez 7 dni piła SHOTY z kurkumą. To, co się STAŁO z jej ciałem, WPRAWIA W OSŁUPIENIE

Źródło: Youtube
Źródło zdjęć: Facebook

Komentarze

Komentarze