„Przyjaciółki” Polsatu. Jedna z aktorek ma koronawirusa!

Przyjaciółki to jeden popularniejszych seriali w Polsacie.

Na antenie tej stacji Przyjaciółki możemy oglądać już od 2012 roku, a oglądalność zapewniają cztery główne postacie produkcji. Są to Małgorzata Socha jako Inga Gruszewska, Joanna Liszowska (grająca Patrycję Kochan), Anita Sokołowska (Zuzanna Markiewicz) oraz Magdalena Stużyńska (Anna Strzelecka).

 

Zdjęcia do serialu ruszyły dopiero niedawno po przerwie spowodowanej koronawirusem. Tymczasem jedna z głównych aktorek ma Covid-19!

Wszystkie osoby uczestniczące w produkcji są bardzo zdenerwowane. Minął dopiero miesiąc od rozpoczęcia zdjęć, a teraz każdy musi się przebadać na koronawirusa i dopiero wtedy podjęte będą dalsze decyzje. Tymczasem także inne projekty aktorów grających w Przyjaciółkach muszą zostać wstrzymane.

 

Jak czytamy w Fakcie:

 

– Na razie plan zawieszono do końca tygodnia. Wszyscy, którzy pracują w „Przyjaciółkach”, muszą się teraz przebadać na obecność koronawirusa. W czwartek powinniśmy już wiedzieć, czy ktoś zaraził się od naszej gwiazdy, kiedy i w jakim składzie ewentualnie będziemy mogli wrócić na plan – mówi nam osoba z produkcji serialu.

 

Która z aktorek miałaby być zarażona? Na razie nie wiadomo. Zaglądamy więc na ich instagramowe profile.

Anita Sokołowska niemal codziennie publikuje jakiś wpis. Dziś też zamieściła zdjęcie ze spaceru z psem. Małgosia Socha dwa dni temupokazała dwa dni temu wspomnienie z Teneryfy, a trzy dni temu zdjęcie z wypoczynku w hamaku.

Jednak u Joanny Liszowskiej ostatni post jest z  19 czerwca. Pisała wtedy o powrocie do pracy. Z kolei Magdalena Strużyńska swój wpis zamieściła 30 czerwca i dotyczy on pewnej akcji charytatywnej.

 

Zatem na ten moment żadna z „przyjaciółek: nie podała oficjalnie informacji o swojej chorobie. Wydaje się, że Anita i Małgosia, które publikują na bieżąco są poza „podejrzeniem”. Z drugiej strony aktywność w social mediach może być myląca. Czekamy zatem na oficjalne informacje.

 

Zobacz też: Natalia Siwiec w Grecji. Tam pokazała BARDZO dużo! (FOTO)

 

fot. https://www.facebook.com/pg/Serial.Przyjaciolki/

Komentarze

Komentarze