PRZYKRE wieści u Barbary Kurdej-Szatan. Odebrała WYNIKI BADAŃ i…!

Aktorka zrobiła ostatnio badania. Niestety, nie wyszły one dobrze…

Borelioza atakuje

Basia od sześciu lat walczy z boreliozą i doskonale wie, co to ból i strach. Aktorka regularnie przechodzi badania i stosuje różne leki. Ostatnie tygodnie nie były dla niej łaskawe i mocno dały jej w kość, ponieważ każdego dnia intensywnie przygotowywała się do treningów w „Tańcu z Gwiazdami”. Organizm Basi jest po prostu wyczerpany, co pokazały wyniki badań. Niestety, nie wyszły one najlepiej…

Choroba wciąż jest aktywna

„Nadal wszystko jest aktywne, więc musiałam wrócić do leczenia. Znów zaczęłam stosować naturalne metody. Jest to leczenie polegające na diecie oczyszczającej organizm, pozbywaniu się grzybów i pasożytów” – powiedziała Barbara Kurdej-Szatan.

Walka z chorobą

Basia nie wstydzi się swojej choroby. Wręcz przeciwnie – mówi o niej głośno i otwarcie. Jak sama przyznaje, życie z boreliozą nie jest łatwe i wymaga wielu wyrzeczeń. Aktorka ma jednak wiele sposobów na walkę z chorobą: unika cukru, niezdrowych tłuszczów, krowiego nabiału i białej mąki. Ponadto, pije dużo ziół i stara się zachowywać aktywność fizyczną.

„Trzeba jeść dużo witamin, dbać o siebie, być aktywnym. Broń Boże nie wolno leżeć plackiem! Organizm musi być silny, żeby móc z tymi bakteriami walczyć. Ćwiczyć lubię sama z siebie, szczególnie biegać, i zawsze to robiłam dla dobrej kondycji” – mówi.

Pozostaje nam życzyć aktorce dużo zdrowia i żeby następne badania wyszły dobrze!

Czytaj też: DRAMAT u męża Barbary Kurdej-Szatan. Właśnie dowiedział się, że…

badania
Instagram

Źródło: Pomponik

Zdjęcia: Instagram

 

Komentarze

Komentarze