Dziecko i Figura

Główna

Radosław Majdan UJAWNIA kulisy porodu! Będzie „cesarka” czy poród naturalny?

poród

Poród naturalny czy cesarskie cięcie? My już wiemy!

Nowojorska przygoda

Mimo iż Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan świetnie się właśnie bawią w Nowym Jorku, nie oznacza to, że nie przygotowują się już myślami do porodu. Tak naprawdę wszystko jest już zaplanowane! Jesteście ciekawi, w jaki sposób przyjdzie na świat trzecie dziecko Małgosi?

Poród naturalny czy „cesarka”?

To pytanie zadaje sobie teraz wielu fanów słynnej pary. Na szczęście, Radek uchylił właśnie rąbka tajemnicy i zdradził, że Małgosia będzie miała…

„Jestem bardzo podekscytowany. Na razie też bardzo spokojnie podchodzę do porodu, w którym będę oczywiście uczestniczył. Nasz synek przyjdzie na świat przez cesarskie cięcie, tak jak i dwóch poprzednich synów Małgosi” – były bramkarz wyznał w rozmowie z „Super Expressem”.

Nie może się już doczekać

Majdan przyznał, że nie może się już doczekać, kiedy zostanie tatą. Tym bardziej, że będzie to jego pierwsze biologiczne dziecko. Radek ma świetny kontakt z synami Małgosi – Tadeuszem i Stanisławem – ale w końcu będzie miał własnego potomka, na którego czeka z wielkim utęsknieniem.

Czytaj też: Majdan SZCZERZE o Rozenek! Wyznał co ROBILI w jego garażu!

poród

Instagram

Przejmie obowiązki

Małgosia może liczyć na ogromne wsparcie ze strony Radka. Mąż gwiazdy już teraz zapowiedział, że będzie jej pomagał w wychowywaniu i dbaniu o maleństwo.

„Chcę się od razu nauczyć, jak kąpać nasze dzieciątko, dlatego jestem umówiony, że w szpitalu pokażą mi, jak to mam robić” – zdradził przyszły tata.

Maluszek ma przyjść na świat dosłownie za kilka tygodni. Jakie imię obstawiacie?

Czytaj też: NIE ŻYJE bohaterka książki ROZENEK-MAJDAN! Mała „Hanka Firanka”…

poród

Instagram

Źródło: Super Express

Zdjęcia: Instagram


  
Wyżej